Papara, yoğunluk sebebiyle kesinti yaşadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış bilgi
Evet arkadaşlar aldığımız haberlere göre herkesin öve öve bitiremediği Papara maalesef dolandırıcılık oyunuymuş. Sahibi hesaplardaki paraları alıp kaçmış.
Haberin daha detaylı hali;
İlerleyen saatlerde ne kadar doğru göreceğiz. Şimdilik benden bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatörler de affetsin bu alfahaber ajansı harbiden "mal". Adamlar eğlence grubu olan "BGY"ni kaynak olarak gösteriyorlar. Yahu siz ne kafası yaşıyorsunuz?

Kredi kartım yok ki. 14 yaşındayım. Kredi kartı kullanacak yaşa sahip olsaydım bu aptallığı yapmazdım zaten.
O karta daha para atma, şifre falan değiştirmen pek önemli değil. O fotoğraftaki bilgilerle birisi satın alma işlemi yapabilir. En yakın zamanda kartı iptal ettir dediğim gibi.

Bak kardeşim, bu deneyimsizliğin başına çok iş açar. Bu kadar erken davranmasaydın keşke.
Yani ne olacak başıma bir şey mi gelecek yine?
O karta daha para atma, şifre falan değiştirmen pek önemli değil. O fotoğraftaki bilgilerle birisi satın alma işlemi yapabilir. En yakın zamanda kartı iptal ettir dediğim gibi.
İptal ettim bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah PayPal ah. Keşke gelsen geri ülkemize. Papara gibi ne idüğü belirsiz şeylere kalıyor millet. Açıkçası ben çok güvenmenizi önermiyorum ama paralarınızı alıp kaçamazlar. Çiftlik bank gibi değil bu denetleyen kurumlar var. Ayrıca İninal denen soygundan iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı