Papara sanal kart ile oyun alınır mı?

Yeahhhhhh

Picopat
Katılım
22 Temmuz 2021
Mesajlar
323
İlk olarak aylık ücret almıyor. Yükleme kısmında ise para yatır>kartsız işlemler kısmından yatıracağın bankayı seç gösterilen iban numarasını ATM'ye gir. Umarım anlatabilmişimdir.

Senin yazdığın gereksiz mesaj ise arkadaşın işine yaramıyor. Bilmiyorsan ya da ilgilenmiyorsan yazma. Zor değil. Kurallara uyduğu sürece istediği konuyu açar.
Hayir biliyorum ama gercekten bununla ilgili cok fazla konu var ve paparanin sitesine girip bakabilir hadi olmadi technopatta arama cubugu diye birsey var orada aratabilir gercekten birsuru konu var.
 

profesor34

Centipat
Katılım
5 Haziran 2021
Mesajlar
2.244
Makaleler
2
Çözümler
20
Yer
İstanbul
Hayir biliyorum ama gercekten bununla ilgili cok fazla konu var ve Papara'nin sitesine girip bakabilir hadi olmadi Technopat'ta arama cubugu diye bir şey var orada aratabilir gercekten bir sürü konu var.

Tamam, çok fazla konu olabilir ama kurallara uyarak sorununu belirtmiş. Sen bir sürü konu var git onlara bak diyemezsin. Moderatörler bile onaylamış. Dediğim gibi kural ihlali yapmıyor. Şu an bir tek sen gereksiz mesaj yazarak kurallara uymuyorsun.
 

profesor34

Centipat
Katılım
5 Haziran 2021
Mesajlar
2.244
Makaleler
2
Çözümler
20
Yer
İstanbul
Peki kart olmadan sanal kart oluşturabilir miyim?

Evet, mobil uygulama ile yapacaksanız sağ altta "Papara cart" kısmı var. Oradan çıkarmak istediğin kartı(Sanal kart, black card, hediye kartı, hayalet kart, lite card, edu card ve metal card) seçebilirsin. Sanal kart ayda sadece 1 kere ücretsiz çıkarılabilir.
 
Son düzenleme:
Yukarı