Papara Sanal Kart'ta Para Çekme

121228

Kilopat
Makaleler
10
Öncelikle selam, birkaç dakika önce sanal kart oluşturmak için Papara hesabı oluşturdum. Papara Black Card'ım yok. Sanal kart oluşturabilir miyim? Oluşturabilirsem mesela sanal kartın içine 300 TL yükledim ve bunun 250 TL'sini harcadım. Kalan 50 TL'yi bir banka hesabına aktarabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
papara uygulamasında işlemlerini halletikten sonra kalan parayı saat farketmeksizin banka hesabına 1-2 dakika içinde aktarabilirsin

Arkadaşlar birde şöyle bir şey dikkatimi çekti. Siyah Kart ile ATM'den aylık en fazla 500 TL çekilebilir diye biliyordum. Fakat burada Aylık 500 TL'ye kadar ücretsiz para çek diyor. Yani belli bir kesinti karşılığında 500 TL ve üzeri para çekebiliriz gibi bir şey anladım ben buradan. Öyle mi?

Screenshot_1.png

Arkadaşlar bir de şöyle bir şey dikkatimi çekti. Siyah kart ile ATM'den aylık en fazla 500 TL çekilebilir diye biliyordum. Fakat burada aylık 500 TL'ye kadar ücretsiz para çek diyor. Yani belli bir kesinti karşılığında 500 TL ve üzeri para çekebiliriz gibi bir şey anladım ben buradan. Öyle mi?

Eki Görüntüle 936842

ATM'den ücretsiz 500 TL çekebiliyon uygulumasından istedeğin kadar çekebiliyon galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı