Papara telefona SMS gelmiyor

luckluckii

Hectopat
Papara'da hesap açtım. E-mail sifre belirledim. Buraya kadar her şey normal. Hesaba giris yapacağım. Telefona SMS gelmesi lazim. Gelmiyor o 2 dakika boyunca. E-mail cektim henuz donus olmadi. Musteri hizmetleri zaten yok. Nereden yardim alacagim ben?

Verdiği tamilatları izlersen bir sekretere bağlanabilirsin. Dediğim gibi direkt şikayet oluşturursan seni arıyorlar. Uğraşmak istemiyorsan dediğimi yap.
30 dk telefon ile ugrastim. 1 telefon degistirme, 2 papa nedir, 3 kayip calinti icin bildirme. 1 e tikladim. Telefon no degistiyse uygulama uzerinden degistirebilirsin diyor. Veya e devletten 3 adet pdf belgesi gonderecekmisim kimlik bilmemne. Ben telefon degistirmeyecegim ben telefonuma SMS gelmesini istiyorum. Suana kadar hic giris yapmadim yapamadim. Yeni kayit olmadim. Subatta kaydolmustum o zamanda SMS gelmemisti. Aman banane diyip pesine dusmemistim. Aradan aylar gecmis hicbir sey duzelmemis. Sikayet vara yazdim ama pek umitli degilim. E-mail olarakta attim.
Verdiği tamilatları izlersen bir sekretere bağlanabilirsin. Dediğim gibi direkt şikayet oluşturursan seni arıyorlar. Uğraşmak istemiyorsan dediğimi yap.
Bu kadar igrenc ve kotu musteri hizmetleri gormedim. 1 ay oldu hala cozmediler, cozmeyeceklerde. Rezalet.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı