Papara yerine banka önerisi

BenFuro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese selam. Artık Papara'dan gına geldi. ATM'den yatırdığım para hesaba zorla 3 günde geçirildi. Bugün de Akbank ATM'sinden işlem yapamadım. Sürekli hata verdi. Bir yandaki ATM'ye geçtim. Doğru şifreyi girmeme rağmen kabul etmedi. Bir yandakine geçtim. Bu sefer de şifre limiti aşıldı. Banka ile iletişime geçin dedi. 15₺ para için girdiğim çilelere bakın. Papara yerine önerebileceğiniz bir banka varsa ona geçmeyi düşünüyorum.

Herkese selam. Artık Papara'dan gına geldi. ATM'den yatırdığım para hesaba zorla 3 günde geçirildi. Bugün de Akbank ATM'sinden işlem yapamadım. Sürekli hata verdi. Bir yandaki ATM'ye geçtim. Doğru şifreyi girmeme rağmen kabul etmedi. Bir yandakine geçtim. Bu sefer de şifre limiti aşıldı. Banka ile iletişime geçin dedi. 15₺ para için girdiğim çilelere bakın. Papara yerine önerebileceğiniz bir banka varsa ona geçmeyi düşünüyorum.
Yaşınıza göre bir öneri yapmak daha doğru olur. Eğer 18 yaş altı ise ya çocuklar için olan banka hesapları ve kartlarını tercih edin ya da Tosla tercih edin.

Enpara öneririm dostum Fast ile para gönderirken falan para kesmiyor QNB Finansbank'ın ürünü diye biliyorum.

2 aydır Enpara kullanıyorum tavsiye edebilirim. EFT/FAST/havale masrafı almıyorlar. Mobil bankacılık olsun müşteri hizmetleri olsun çok iyi. Kart başvurusu yaptığımda şubeye gitmeden yaptım. Sadece eve geldiler evrakları imzaladım ve kartı aldım.

EFT/FAST/havale masrafı almıyorlar.
Karşılığında da hiçbir şekilde puan kazanamıyorsunuz. Akbank veya İş Bankası gibi bir banka ile senede 5000 TL’den fazla puan kazanılabilir.

İş Bankası ve Akbank hesapları açabilirsiniz. Gerçekten kusursuz bir banka arıyorsanız İş Bankası’nın rakibi yok. Akbank’ta para transferi ücreti ödenmemesi için muafiyet kazanılabilir ama bunun yerine Fibabanka, ON, CEPTETEB ve Enpara gibi ikinci bir banka da kullanabilirsiniz. :)

Karşılığında da hiçbir şekilde puan kazanamıyorsunuz. Akbank veya İş Bankası gibi bir banka ile senede 5000 TL'den fazla puan kazanılabilir.

Şimdilik ilk banka kartı ve hesabı için Enpara mantıklı. Daha sonra dediğiniz bankalara geçilebilir. Ayrıca Enpara da puan kazanabilir. Tabii diğer bankalara göre daha az puan veriyordur. 🙂

Geri
Yukarı