Papara YouTube cashback gelmedi

Ben müşteri hizmetlerini dün aramıştım, bu sabah cashback yapıldı.
Hocam bende de satın alım sonrası Google olarak gözükmüştü, sonra iade ettim. Youtube olarak gözükmesi için nereden satın almalıyım? Ya da sizinde yaptığınız gibi Papara Destek'e mi yazmalıyım?

Sürecimi ayrıntılı anlatıyorum:

3 aylık deneme süresindeyken telefonumda YouTube üyeliğimi başlatmıştım ve işlem geçmişinde YouTube olarak gözüktü.

2 gün öncesinden yaptığım harcama (yine telefondan yaptım) Google olarak gözüktü. Dün YouTube olarak çıkan şey, bugün neden Google olarak çıktı anlayamamıştım.

Google olarak gözükünce Papara desteği aradım, birkaç saat içinde cashback yapıldı.

Şu anlık iptal ettim, bir sonraki ay PC üzerinden tekrar üyelik başlatacağım ve sonucunu yazacağım.

Sürecimi ayrıntılı anlatıyorum:

3 aylık deneme süresindeyken telefonumda YouTube üyeliğimi başlatmıştım ve işlem geçmişinde YouTube olarak gözüktü.

2 gün öncesinden yaptığım harcama (yine telefondan yaptım) Google olarak gözüktü. Dün YouTube olarak çıkan şey, bugün neden Google olarak çıktı anlayamamıştım.

Google olarak gözükünce Papara desteği aradım, birkaç saat içinde cashback yapıldı.

Şu anlık iptal ettim, bir sonraki ay PC üzerinden tekrar üyelik başlatacağım ve sonucunu yazacağım.
Hocam ben internet üzerinden Youtube Music Premium satın almıştım ve satın alma işlemi Google gözükmüştü. Şimdi sorunu internet üzerinden baktım, Papara'nın kendi sitesinde, "Sanal Kart açıp öyle satın alabilirsiniz" denmiş.

Hocam ben internet üzerinden YouTube Music Premium satın almıştım ve satın alma işlemi Google gözükmüştü. Şimdi sorunu internet üzerinden baktım, Papara'nın kendi sitesinde, "sanal kart açıp öyle satın alabilirsiniz" denmiş.

YouTube Music Premium yerine YouTube Premium alırsanız daha iyi olabilir. Çünkü cashback YouTube Premium'a yapılıyor + YouTube Premium'un içinde YouTube Music de var. Ayrıca zaten ben de sanal karttan yapmıştım işlemi, Lite Card'ım internet alışverişlerine kapalı.

Geri
Yukarı