Papara YouTube Premium için 20₺ kesti

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım nihayet iPhone'a geçtim ve Spotify'ımı iptal ettim tasarruf etmek için. YouTube Premium'a geçtim, yanında YouTube Music de geldi. Ben Papara sayesinde 10₺'ye hallederim diye düşünüyordum ancak Papara Apple olarak 20₺ kesti. Normal mi?

İlk olarak abonelik ücreti neyse onu çeker hocam daha sonra papara ödenilenin yarısını karta geri yatırır. ( cashback diye geçiyor )

İlk olarak abonelik ücreti neyse onu çeker hocam daha sonra papara ödenilenin yarısını karta geri yatırır. ( cashback diye geçiyor )
Hocam biliyorum. Ancak ödemeyi Apple olarak aldığı için yani YouTube olarak almadığı için Cashback yansımadı.

1665784744620.png

Uygulama üzerinden abone olmuş olmalısınız. Apple hesabınızdan iptal edin ve Safari'den YouTube'a girin. Üyeliğinizi tekrar aktif edin.
Peki deneyeceğim.

Ödemeyi Youtube' un kendi internet sitesinden yaparsan cashback alabileceğini söylüyor şirket hocam.
Ben uygulamasından yapmıştım ve beni AppStore'a yönlendirmişti. Android'de böyle değildi. İlk iPhone'un öğrenmeye çalışıyorum. Teşekkürler. İade alamam parayı değil mi?

Ben uygulamasından yapmıştım ve beni AppStore'a yönlendirmişti. Android'de böyle değildi. İlk iPhone'un öğrenmeye çalışıyorum. Teşekkürler. İade alamam parayı değil mi?
İade alamazsınız. Ayarlara girin. Üstte isminiz yazacak, tıklayın. Abonelikler altından YouTube üyeliğinizi iptal edin. Tarayıcıdan üye olduktan sonraki ilk ay cashback gelecektir.

Teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Geri
Yukarı