PaparaCard'a nasıl Para Yüklenir?

Mkuzi

Decapat
Papara almak istiyorum fakat nasıl para atılacağını ve nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Ben şimdi bunun anlaşmalı olduğu markete gitsem ve para yüklemek istesem nasıl yükleyeceğim? Ayrıca bu kartla nasıl alışveriş yapıyoruz? Banka kartıyla aynı mı? Lütfen 5 yaşındaki bireye anlatırmış gibi bana anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara almak istiyorum fakat nasıl para atılacağını ve nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Ben şimdi bunun anlaşmalı olduğu markete gitsem ve para yüklemek istesem nasıl yükleyeceğim? Ayrıca bu kartla nasıl alışveriş yapıyoruz? Banka kartıyla aynı mı? Lütfen 5 yaşındaki bireye anlatırmış gibi bana anlatır mısınız?

ATM'ye gidip yükleyeceksin ininal gibi bir farkı yok.

İlk önce Papara uygulamasını indir.
Sonra Papara black karda başvur(5TL)
Gerekli kimlik bilgilerinden sonra kartını kargolayacaklar.
Kargo ücreti yok.
Sonra ister ATM'den ister ise uygulamadan para yatırabilirsin.

Artı -2 Eksi
Papara Card'ın ile tüm banka ATM'lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.

ATM'den Papara Card ile para yatırmak için aşağıdaki adımları takip et:

1. İstediğin ATM'ye giderek kartını tak ve kart şifreni gir.(Şifreni papara.com veya mobil uygulamadan ayarlayabilirsin)
  2. Para yatır menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.
  3. İşlemi onayla.
Hepsi bu kadar! Para anında Papara hesabına yüklenecektir.

Veya kendi adına olan bir banka hesabından EFT yapabilirsin.

Papara Lite Card'larda para yatırabilir ama para çekemezsiniz avantajı ise her yerden bulunabilir olmasıdır; Black Card'da ise hem para yatırıp hem para çekebilirsiniz cashback gibi özellikleri vardır 500 TL'ye kadar para çekip para yatırmak ücretsizdir ama papardan Black Card almak için başvuru yapmanız gerekir. Ayrıntılı bilgi için Papara'ya ziyaret edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Papara uygulamasını indir.
Sonra Papara black karda başvur(5TL)
Gerekli kimlik bilgilerinden sonra kartını kargolayacaklar.
Kargo ücreti yok.
Sonra ister ATM'den ister ise uygulamadan para yatırabilirsin.
Peki papara güvenilir mi kimlik bilgilerini girmek için ? Bu devirde zor birine güvenmek.
Eğer marketin POS cihazları temassız alışverişi destekliyorsa evet okutabilirsiniz.
yani bildiğimiz banka kartı yerine de geçiyor gibi mi ? Yani alışverişlerde banka kartı gibi alışverişimizi yapıyoruz öyle mi ?
Eğer marketin POS cihazları temassız alışverişi destekliyorsa evet okutabilirsiniz.
yani bildiğimiz banka kartı yerine de geçiyor gibi mi ? Yani alışverişlerde banka kartı gibi alışverişimizi yapıyoruz öyle mi ?

Peki papara güvenilir mi kimlik bilgilerini girmek için ? Bu devirde zor birine güvenmek.
Türkiye'de 6 milyondan fazla kişi Papara kullanıyor. Bu devirde kimlik bilgileri bir siteye kayıt olurken bile istenir hale geldi. Bir problem olmaz.
Evet banka kartı gibi kullanabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı