PaparaCard'a nasıl Para Yüklenir?

Mkuzi

Decapat
Papara almak istiyorum fakat nasıl para atılacağını ve nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Ben şimdi bunun anlaşmalı olduğu markete gitsem ve para yüklemek istesem nasıl yükleyeceğim? Ayrıca bu kartla nasıl alışveriş yapıyoruz? Banka kartıyla aynı mı? Lütfen 5 yaşındaki bireye anlatırmış gibi bana anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım, peki bu karta para yüklediğimde veya çektiğimde banka tarafından ücret kesiliyor mu? Yani Ininal'daki gibi para yükleyince veya çekince param kesiliyor mu? Ya da her ay param kesiliyor mu? Daha önce bir konu açmıştım ama bunları sormayı unuttum sanırım, şimdiden teşekkürler.

Hocalarım, peki bu karta para yüklediğimde veya çektiğimde banka tarafından ücret kesiliyor mu? Yani Ininal'daki gibi para yükleyince veya çekince param kesiliyor mu? Ya da her ay param kesiliyor mu? Daha önce bir konu açmıştım ama bunları sormayı unuttum sanırım, şimdiden teşekkürler.
Her ay 5 kere hakkın var ve toplam 500 TL'ye kadar ücretsiz

Yani her ay en fazla 500 TL'ye kadar para çekme ya da yatırma işlemi yaptığımda hiçbir şekilde banka tarafından param kesilmiyor, değil mi?
Bu sayıyı aşarsam ne kadarlık bir ücret kesiliyor?
Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere tüm ATM’lerden Papara Card ile para yatırmak ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir.

• 0-500 TL arası 5 işleme kadar ücretsiz, 5 işlem sonra %1 + 1 TL
  • 500-1000 TL arası %1
  • 1000 TL ve üzeri %2

Tüm vergiler dahildir. İlk 500 TL her zaman ücretsizdir.

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere tüm ATM’lerden Papara Card ile para yatırmak ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir.

• 0-500 TL arası 5 işleme kadar ücretsiz, 5 işlem sonra %1 + 1 TL
  • 500-1000 TL arası %1
  • 1000 TL ve üzeri %2

Tüm vergiler dahildir. İlk 500 TL her zaman ücretsizdir.
Anladım hocam, cevap için teşekkür ederim. "Beğeni engelim" olduğu için beğeni atamıyorum, attığımı var sayın. :)

Geri
Yukarı