Papara'da 18 yaş altında banka hesabına para transferi nasıl yapılır?

Papara'da sadece Papara hesabının sahibinin adına açılmış banka hesabına gönderebiliyordun.
Vadesiz hesap olması şartıyla istediğin kişinin IBAN'ına para gönderebilirsin.
Gönderemezsiniz ya Papara hesabına kendi adınıza kayıtlı banka hesabınızla para göndereceksiniz ya da Black kart alacaksınız 2 seçenek var.
Papara hesabına yüklemeye çalışmıyor.

"Papara hesabına kendi adınıza kayıtlı banka hesabınızla para gönderebilirsiniz." demişsiniz. Konu sahibi Papara hesabına para yüklemeye çalışmıyor, Papara hesabındaki parayı başka bir kişiye ait IBAN'a göndermeye çalışıyor.

Hayır ibana transferin açılabilmesi için banka hesabından para yüklemesi ya da Black kart alması gerekir.

Selamlar,ben
Hayır ibana transferin açılabilmesi için banka hesabından para yüklemesi ya da Black kart alması gerekir.
Merhaba black kart sahibi olmama rağmen eft yani transfer yapamıyorum,kendime ait bir banka hesabım da yok.Ebeveynin banka hesabından, kendi papara hesabıma eft nin açılması için para yüklesem olur mu?

Selam, ben.
Merhaba Black kart sahibi olmama rağmen EFT yani transfer yapamıyorum, kendime ait bir banka hesabım da yok. Ebeveynin banka hesabından, kendi Papara hesabıma EFT'nin açılması için para yüklesem olur mu?

Black kart dediğiniz bir mağazadan ya da internetten mi aldınız? Artık sistem değişti uygulamadan başvurmanız gerekiyor Black kart ya da işte karta ondan sonra sözleşmeli hesaba geçiyorsunuz. Telefonunuz NFC var ise yeni sisteme geçmişler yeni kimlik ile de kart beklemeden sözleşmeli hesaba geçebiliyorsunuz ya da bunların hepsini yapmak istemiyorsanız tek seferde 100 TL ve üzeri para yatırınca da para transferi açılıyor.

Yani kısacası ya sözleşmeli hesaba geçmeniz ya da 100 TL yatırmanız lazım.
Bir de eski konulara bakmayın çoğu şey değişti Papara'da.

1689166755500.png

Yeni konular

Geri
Yukarı