Çözüldü Papara'dan yapılan havale nasıl geri alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Papara'ya VakıfBank üzerinden havale geçtim. Açıklama kısmına üye numarası yazacakmışız. Bilmiyordum.
1200 lira para havale ettim. Geri nasıl alacağım? Veya nasıl düzeltirim bunu?

Çözüm
Arkadaşlar teşekkür ederim. Sistem otomatik olarak nasıl oldu ise hesabımı bulup, parayı 15 dakika sonra geçti.

• Açıklama kısmına üyelik no girmeyince daha yavaş işlem oluyormuş. O yüzden açıklama kısmına üyelik numaranızı yazmadı iseniz biraz sabırlı olun.
Merhaba tekrardan Black Card'ın tek özelliği isminizin yazılı olması ve ATM'den para çekme özelliği var tabii kart bedava kargo ücreti vb yok öneririm temazsız ödeme yapabilirsiniz direk satış noktasından Lite kart alıp uygulamadan aktifleştirdiğinizde ilk ödeme şifreli sonraki ödemelerde temazsız kullanabilirsiniz Lite Card'ın Black karttan tek farkı para çekememe ve üstünde isminiz yazmıyor ve Lite kartı aktif ettiğinizde karta verdiğiniz 5 TL'de size iade ediliyor. Cashbackleride unutmayın kesinlikle yararlanın. Bana sorarsanız Black kart alın en üst segmentteki kart o şu an ve tamamen ücretsiz ama kargo sorunu yaşayan çok insan var ben yaşamadım ama çoğu insan yaşamış kart biraz yavaş gelebilir.Eki Görüntüle 1191383

Hocam peki onaysız hesap alabilir miyim ve onaysız hesapta alışveriş nasıl yapılır?

Hocam peki onaysız hesap alabilir miyim ve onaysız hesapta alışveriş nasıl yapılır?
Onaysız hesaba sadece lite kartını ekleyebilirsin ve sadece atmden yükleyebilirsin para onun dışında diğer hiçbir özelliği kullanamazsın lite kart ile harcayabilirsin cashback yani kampanyalardan da yararlanamazsın.

Geri
Yukarı