Papara'nın ATM sıkıntısı

• Konuyu başlatan SouLL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 757

SouLL

Hectopat
Evet arkadaşlar Papara'ya ATM'den para yatırınca para gelmiyor zaten herkes önerdi diye kullanmıştım ama yine de güvenmiyordum. Dedim bir 10TL yatırayım paranın hesabıma ulaşmadığını gördüm. Garanti'nin ATM'si dışında para yollanmıyor başka ATM'lerde acaba nedenini bilen var mı? Teşekkürler.

Evet arkadaşlar Papara'ya ATM'den para yatırınca para gelmiyor zaten herkes önerdi diye kullanmıştım ama yine de güvenmiyordum. Dedim bir 10TL yatırayım paranın hesabıma ulaşmadığını gördüm. Garanti'nin ATM'si dışında para yollanmıyor başka ATM'lerde acaba nedenini bilen var mı? Teşekkürler.
Durum öyle değil, bazen para aktarımı geç olabiliyor. Eninde sonunda yatacak rahat olun.

Neredeyse her ATM'den yükleniyor yanlış biliyorsunuz. Daha sabah 200 TL para yatırdım saniyesinde hesabımdaydı.

Hiç yaşamadım. Geçen Akbank ATM'si ile 100₺ yatırdım, anında geldi.

Şikayetvar sitesinde bile bir sürü şikayet geliyor yatırırken dikkat edin evet parayı mutlaka geri yatırırlar diye düşünüyorum ama acil işim olduğu için olacak şey değil yani bu yapılan.
ATM bozuktur. Parayı yatırır yatırmaz anında telefonuma bildirim geliyor.

ATM bozuk değil fişine kadar aldım.

İlk defa böyle bir sorun yaşayanı duyuyorum. Makbuz ile desteğe yazın.

Attım geri dönüş yapacaklar.
Durum öyle değil, bazen para aktarımı geç olabiliyor. Eninde sonunda yatacak rahat olun.

Neredeyse 2 gün oldu.

Garip, ne zaman para yatırsam, para anında geçiyor hesabıma. Sizin şanssızlığınız sanırım, bunca yıldır kullanıyorum daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım.

ATM'ye göre değişir o durum ben Garanti ATM'den yatırıyorum her zaman bir sıkıntı yaşamadım hiç

Yeni konular

Geri
Yukarı