Papara'ya bankadan havale gelmedi

Gollum

Centipat
Dayımın garanti hesabı ile kendime para gönderdim ama hala gelmedi. Telefonlarını aradığımda aksama var diyorlar. İnternetten baktığımda sadece kendi garanti hesabımdan kendi Papara hesabıma gönderebildiğimi söylüyorlar. Dayımın hesabından dekont da bulamıyorum. Beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

HavlayanLama

Picopat
Dayımın garanti hesabı ile kendime para gönderdim ama hala gelmedi. Telefonlarını aradığımda aksama var diyorlar. İnternetten baktığımda sadece kendi garanti hesabımdan kendi Papara hesabıma gönderebildiğimi söylüyorlar. Dayımın hesabından dekont da bulamıyorum. Beklemeli miyim?
Ancak kendi banka hesabından havale eft yapabilirsin.

HavlayanLama

Picopat
1620325786722.png

Zeroo

Decipat
Makaleler
1
Banka hesabıyla Papara hesabının TC kimliği aynı olmalı. Yani başkasından kendine para yollayamazsın.

x1diyigitx1

Centipat
Para gelir, paparanın işlemleri uzun sürüyor. Ayrıca başka hesaptan atamazsın kendi hesabından papara hesabına atabilirsin. İşlem uzun sürer ve para iade edilir.

Yukarı