Papara'ya ücretsiz bir şekilde para nasıl atılır?

Başka hesabından transfer ettiğinde herhangi bir ücret alınmıyor. Ailenden falan maaş müşterisi olan birinin hesabından parayı al, sen ona nakit ver :)

Başka hesabından transfer ettiğinde herhangi bir ücret alınmıyor. Ailenden falan maaş müşterisi olan birinin hesabından parayı al, sen ona nakit ver :)
Paparalı arkadaşlarımda şuan için para yok ki 😃. Başka bir karttan para atmak istiyorum, bu durumda da ücret kesiyor sanırım.

Başka karttan para atarken %2 ücret kesiyor, benim bildiğim başka bir yöntem yok. Konuyu takipteyim.

Bankadan göndermek.

Banka hesabından tamamen ücretsiz göndermenin yolu var mı ki? 1-2 TL falan işlem ücreti alıyor. Ücretsiz derken bunu mu göz ardı ediyorsunuz yoksa tamamen mi ücretsiz?

Banka hesabından tamamen ücretsiz göndermenin yolu var mı ki? 1-2 TL falan işlem ücreti alıyor. Ücretsiz derken bunu mu göz ardı ediyorsunuz yoksa tamamen mi ücretsiz?
Ben 2 banka ile çalışıyorum. Bir tanesinin maaş müşterisiyim. Ama iki bankadanda paparaya para aktarırken komisyon ödemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı