Para biriktirirken oyunun fiyatı yükselir mi?

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Merhaba, para biriktireceğim ve Garry's Mod alacağım. Yaz indirimlerine yetişemeyecek fakat 80 TL olacak, fazla değil benim için. Bu oyun indirimden çıkınca ki normal fiyatı 80 TL, paramı biriktirdiğim zaman 80 TL üstüne çıkar mı?

Çıkarsa ne kadar çıkar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun zamanında 3 TL satılıyordu. Oyunun fiyatı çıkarsa almanını önermem, 80 TL verilecek bir oyun değil. Haftanın belli zamanlarında bazı oyunlar indirime giriyor. O sırada yakalayabilirsen, alabilirsin.

Daha geçenlerde CS:GO zam yedi, buda yiyebilir. Ama yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum 80 TL asla etmez.

Merhaba, para biriktireceğim ve Garry's Mod alacağım. Yaz indirimlerine yetişemeyecek fakat 80 TL olacak, fazla değil benim için. Bu oyun indirimden çıkınca ki normal fiyatı 80 TL, paramı biriktirdiğim zaman 80 TL üstüne çıkar mı?

Çıkarsa ne kadar çıkar?

80 TL etmez.
İndirimlerde al bence artmaz ancak artarsa indirimi bekleyerek gene 80 TL'ye alırsın.

Arkadaşlar sorun çözülmüştür, 7 Temmuz'a kadar alacağım. Ayrıca ben konuda demiştim ki biriktirmemin indirime yetişmeyeceğini söylemiştim, hergün 5'er TL biriktiriyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı