Para kasmak için oyun önerileri

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese, 1 liralık para kasılabilecek oyun biliyorsanız da yorumlara eklerseniz beni çok mutlu edersiniz teşekkürler.

1- Zup Serileri
Zup! F: Zup! F on Steam (Mümkünse indirimsiz fiyatına alın kartları 1 TL ediyor)
Zup! S: Zup! S on Steam
Zup! 8: Zup! 8 on Steam

2- RPG Bundle'lar

3- Nukgames Pack

4- İndirimsiz fiyatına kâr edebileceğiniz 3 oyun

Son olarak Seen: Save 75% on Seen on Steam

Dipnot: Şu an itibari ile kâr edebileceğiniz oyunlardır ileride fiyatları düşebilir gene de kontrol etmenizde fayda var.
Ek olarak: Arkadaşlar siz de bildiğiniz oyunları yorumlarda belirtirseniz çok mutlu edersiniz maksat herkes kazansın.

Bilmeyenler için: Oyunu satın aldıktan sonra Google amcaya "oyunun ismi appid" yazıp ilk sayfaya tıklayın, sayfada ortalarda Hub yazısının yanında kart işareti çıkacaktır, ona tıklayın Steam kart sayfası gelecektir. Aşağıya inip kalan kartları pazardan satın alın deyin ve kart fiyatlarına oradan bakın ayrıca orada kaç tane kart varsa o kartların yarısı kadar düşmektedir. Eğer bu sayı tekli ise atıyorum 7 tane ise 7'ye 1 ekleyip yarıya bölün yani :7+1/2 = 4, 4 tane kart düştüğü anlamına gelir. Bol kazançlar istediğiniz oyunu almanıza yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı