Para Kazanmak

Hangisinden daha kolay para kazanabilirim ?

• Youtube'da oyun kanalı açarak

Oy: 6 17,1%
  • Web sitesi oluşturarak

Oy: 18 51,4%
  • PTC sitelerinden

Oy: 11 31,4%

• Oy verenlerin toplamı
    35
İnternetten para kazanmak çok kolay değildir. İlk olarak Türkiye Youtube'de oyun kanallarına doydu, yoldan geçen çocuğa sorsanız kanalı vardır. Ama illa bunu istiyorsanız doğru ekipman ve sabır ve zaman gerekecektir. Diğer sitelerde ise URL kısaltma servisleri sayesinde para kazanabilirsin. Ancak Youtube her türlü daha kazançlı olacaktır.

Oyun kanalı olayı biraz sorun. İyi ekipman ve sistem lazım. Ve çok fazla kanal var. İnsanlar kanallardan sıkıldı artık. Kanalların kalitesi düşük olduğu için yeni kanallara bakmak istemiyor. Ama sabır ve fazla emek verir isen olmayacak şey değil. Site olayı için de aynısı geçerli. Yine çok fazla site var. Tavsiyem yeni bir fikir ve değişik bir alan üzerine yönelmen.

Son bir ayda PTC sitelerinden 70 dolar kazandim. Belki tatmin edici gelmeyebilir ama stok fan ile yaptim bu isi, yani adam akilli task de yapamadim sicakliktan. Haftaya yeni bir sogutucu ve macun alacagim, o zaman gelsin paralar..

PTC'den ciddi yatirim olmadan ciddi miktarda para kazanamazsin...
Web sitesi ac tutarsa reklamlardan güzel gelir elde edersin. Hem masrafi cok az, ama geliri cok.

Tutmasi icin seo bilgisi lazim. Ve daha neler neler...

Kolay gelsin...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı