Para Yok

Jules

Kilopat
Para yok.

Parayok.png

Arkadaşlar neden para yok? Kurlar neden bu kadar çalkantılı? Biri beni aydınlatsın. 5 4 gündür dolar düşüyordu, şimdi bir baktım 8,31 olmuş. Asgari ücreti yurt dışındakiyle kıyasladığımda şarap parasına çalışıyoruz gibi duruyor. Siyasetle alakası yok ama acaba birileri ucuz işçi çalıştırsın diye mi böyle oluyor? Kasıtlı bir şey mi?
Dediğim gibi biri beni aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yeni nesilde çok nankör geçmişte tüp/yağ kuyruklarına giriyorduk biz(!)
lütfen üzerime gelmeyin
Çok kötü durum çok... Yurt dışındakiler 1 ay çalışıp araba alıyor, bizimkiler 1 ay çalışıp borç alıyor.

2023'e kadar ne yapabiliriz ki?

Para yok.

Arkadaşlar neden para yok? Kurlar neden bu kadar çalkantılı? Biri beni aydınlatsın. 5 4 gündür dolar düşüyordu, şimdi bir baktım 8,31 olmuş. Asgari ücreti yurt dışındakiyle kıyasladığımda şarap parasına çalışıyoruz gibi duruyor. Siyasetle alakası yok ama acaba birileri ucuz işçi çalıştırsın diye mi böyle oluyor? Kasıtlı bir şey mi?
Dediğim gibi biri beni aydınlatırsa sevinirim.
Bunun tek çözümü artık bu işi zaten yapamayan ve artık yapmaması gereken kişilerin ülkeyi yönetmemesi ve artık gençlerin bu ülkeyi yönetmesi lazım. Siyasetçi ismi vermeyeceğim ama gerçekten işlerini düzgün yapmıyorlar. Haksız mıyım?

Geri
Yukarı