Para Yok

Yarı sosyalist ekonomiye geçsek düzelir aslında.
Ne alacağız, ne satacağız. Dışarıdan aldığımız her şeyi kendimiz üreteceğiz.

NOT: Kızıl değilim liberalim linçlemeyin lütfen.

Bende de çok yok ama mutluyum.
"Doğru, buna da şükretmek lazım. Ne diyor halifemiz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
".

Ne yapacaksınız alım gücünü kardeşim? Makarna neyinize yetmiyor? Bu yeni nesil de çok nankör. Yok konsol, yok bilgisayar falan. Bunlar hep dış güçlerin oyunu, gençleri zehirliyorlar. Her şey fıstık gibi ama yeni nesil çok nankör çok.
(!)

Son düzenleme:
Ne yapacaksınız alım gücünü kardeşim? Makarna neyinize yetmiyor? Bu yeni nesilde çok nankör. Yok konsol, yok bilgisayar falan. Bunlar hep dış güçlerin oyunu, gençleri zehirliyorlar. Her şey fıstık gibi ama yeni nesil çok nankör çok.
(!)
Nankörler hepsi nankör. Gül gibi ekonomimiz var hâlâ söyleniyorlar. (!)

Ne yapacaksınız alım gücünü kardeşim? Makarna neyinize yetmiyor? Bu yeni nesilde çok nankör. Yok konsol, yok bilgisayar falan. Bunlar hep dış güçlerin oyunu, gençleri zehirliyorlar. Her şey fıstık gibi ama yeni nesil çok nankör çok.
(!)

Haha hep dış güçlerin işi (!)

Para yok.

Arkadaşlar neden para yok? Kurlar neden bu kadar çalkantılı? Biri beni aydınlatsın. 5 4 gündür dolar düşüyordu, şimdi bir baktım 8,31 olmuş. Asgari ücreti yurt dışındakiyle kıyasladığımda şarap parasına çalışıyoruz gibi duruyor. Siyasetle alakası yok ama acaba birileri ucuz işçi çalıştırsın diye mi böyle oluyor? Kasıtlı bir şey mi?
Dediğim gibi biri beni aydınlatırsa sevinirim.
Ya kardeşim, simit çay neyinize yetmiyor?

Geri
Yukarı