Çözüldü Paradox Launcher tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

prex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşımın launcheri açılmıyor, hata falan da vermiyor. Sildik yükledik yine olmadı.

Çözüm
Arkadaş format atmaya karar verdi hocam.
Evet arkadaşlar sorun çözülmüş durumda. Arkadaşım sınav haftasıyla uğraşırken format atmamış ve o sürede Paradox ekibinin desteğiyle konuşurken çözümü bulduk. Arkadaşımın Windows adında da klasik Latin dışında karakterler barındırdığı için olmadığını, yeni kullanıcı açarak denememizi istedi. Yeni kullanıcı açarak denediğinde ise sorun olmadı, yani Recep hocamın çözümüne benzer bir çözümle çözüldü problem. İyi günler!
Denedim. dowser.exe dosyasını açınca Paradox Launcher açılıyor. Konu sahibi doğru söylüyor.
Açılabilir. Dowser'ın kendisi çöken uygulama olmayabilir ama. Buraya da baksın bi:

Rapora da baktım bu arada. Dowser'da bir sorun göremedim.
@prex Launcher raporu yollarsan bakıcam.

Son düzenleme:
Açılabilir. Dowser'ın kendisi çöken uygulama olmayabilir ama. Buraya da baksın bir:

Rapora da baktım bu arada. Dowser'da bir sorun göremedim.
@prex Launcher raporu yollarsan bakacağım.

Eklediğiniz konumda Launcher bulamadım, dowser ile denedim. Olay görüntüleyicisine rapor düşmedi.
Bahsettiğiniz konumun ekran görüntüsü;

1638022681462.png

Rapor yeri;

Ekran_Goruntusu_197.png

Hocam tekrardan istemcinin bütün dosyalarını silip temiz bir kurulum yapacağız.
Bir şey değişmedi 😕

Son düzenleme:
Sorun bende olmadığından ve arkadaşımdan bilgi almaya çalıştığım için bekletiyorum biraz kusura bakmayın. Yanlış anlamadıysam bunları istiyorsunuz;

Ekran_Goruntusu_199.png

Ekran_Goruntusu_202.png

Uyumluluktandır diye bütün uyumluluk ayarlarını denedik ama olmadı onu da bırakayım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi raporda bir sorun yoktu. Tek gördüğüm şey arkadaşının kullanıcı adında Türkçe karakter olması: Büyük. Bunu değiştirebilirse değiştirsin ama dikkatli olsun, verilerini yedeklesin.

Ya da geçici bir hesap yapıp denesin.

Geri
Yukarı