Paragraf çözerken zorlanmamak için soru kitabı tavsiyesi

Fides ve Kafa Dengi öneririm ben şahsen Fides bitirdim şu an Kafa Dengi kitabının da yaklaşık %40 lık bir kısmını tamamladım yağ gibi akıyor :D

Limit çözerken testi çoğu yanlış yapıyorum. Bazen anlamıyorum. Ne yapmalıyım? Bilginiz var mı?
Öncelikle ortam sessiz olmalı. Sonrasında sabah en geç 9 gibi kalkın ve yüzünüzü buz gibi suyla iyice yıkayın daha sonra bi balkona çıkın 5dk oturun iyice ayıkın ve gece max 12 bilemediniz 1 gibi yatın. Sonra sessiz sessiz çözün paragrafları. Günde en az 20 tane çözülmesi tavsiyemdir. Okurken sorunun kökünü okumayı alışkanlık haline getir ki (ÖSYM sınavında sana konu konu sormadıklarını biliyorsun) sıkıntı çekmeyesin. Ben şu an 12. sınıf öğrencisiyim ve sana tavsiyelerim bunlar olur o kitaptan sonra Fides çöz aşırı kolay gelir ki zaten kolay yani insanı sevdirmeye yönelik bir kitap bence sonra da Kafa Dengi Paragraf al. Orada hızlı okuma teknikleri var onlara hep göz gezdirmeyi unutma. Az da olsa kitap oku emin ol sadece paragraflarınla çok ilerilere yükseleceksin. Şu an kendime düşman kasıyom gibi hissediyorum 😂😂😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı