Paragraf Kaynak Önerisi

Paragrafın ritmi ve Yayın Denizi yayınevinin Paragraf Soru Bankası Simülatör kaynakları var bende ve gayet güzeller. Paragrafın ritmi soru bankasında soru başlıklarını detaylı öğretiyor fazla soru yok onda yani öğretiyor sıfırdan, diğerinde ise daha çok soru var.

Gün gün paragraf bende var çok iyi, karma sorular olduğu için bayağı geliştiriyor ama sorular biraz uzun.

25 net o kadar iyi bir net değeri değil. Endemik, Üç Dört Beş gibi yayınlarda aşırı zorlanırsın. Sana tavsiyem Marka Yayınları olur. Giriş seviyesi basit kitaptır, soruları tanıtır ve kolay yöntemlerini anlatır.
Ardından Paragraf'ın Ritmi gibi orta seviyelilere geçer, en sonunda Endemik vb. Zor yayınlara geçersin.

25 net o kadar iyi bir net değeri değil. Endemik, Üç Dört Beş gibi yayınlarda aşırı zorlanırsın. Sana tavsiyem Marka Yayınları olur. Giriş seviyesi basit kitaptır, soruları tanıtır ve kolay yöntemlerini anlatır.
Ardından Paragraf'ın Ritmi gibi orta seviyelilere geçer, en sonunda Endemik vb. Zor yayınlara geçersin.
Hocam bu sabah deneme çözdüm. 29 net yaptım. 3 yanlış da dil bilgisinden yapmışım zaten. Marka Yayınları zaman kaybı olmaz mı direkt Paragraf'ın Ritmi ile başlasam?

Bütün samimiyetimle konuşmak isterim.
En baştaki 25 netten 29/3'e çıkmak performans veya başarı artışı değil. 8 tane boş anlamına gelir 40 soruda.
Bu durumda da çıkaracağımız sonuç şudur: sizin iyi olduğunuz konular var ve yapabiliyorsunuz, ancak görmediğiniz soru tipleri var ve onlar boş kalıyor.
YKS'de böyle bir lüksünüz olmayacak.

Öncekinde demiştim ki,
Sana tavsiyem Marka Yayınları olur. Giriş seviyesi basit kitaptır, soruları tanıtır ve kolay yöntemlerini anlatır.

Paragraf'ın Ritmi o kadar detaylı anlatmıyor. Zorlanırsınız.

Bütün samimiyetimle konuşmak isterim.
En baştaki 25 netten 29/3'e çıkmak performans veya başarı artışı değil. 8 tane boş anlamına gelir 40 soruda.
Bu durumda da çıkaracağımız sonuç şudur: sizin iyi olduğunuz konular var ve yapabiliyorsunuz, ancak görmediğiniz soru tipleri var ve onlar boş kalıyor.
YKS'de böyle bir lüksünüz olmayacak.

Öncekinde demiştim ki,

Paragraf'ın Ritmi o kadar detaylı anlatmıyor. Zorlanırsınız.
Bilgiler için çok teşekkürler hocam. 2 kitabı da alacağım ve dediğiniz gibi ilk Marka'dan başlayacağım.

Bir de size zahmet sepeti değerlendirebilir misiniz? Şu yayın yerine şunu tercih et vs. diye.

Adsız.png

Geri
Yukarı