Paralel Evren, Zaman ve Mekan Konulu Film Önerisi ?

Daha fazla  
Başlıkta belirtdiğim gibi Paralel Evren filmi var buna benzer, zaman, mekan, kuantum fiziği konusu ele alınan tarzda önerebileceğiniz film var mı ? Bu belirtdiğim kategorilerdeki filmlerin çoğunu izledim fakat atlamış olabileceğim filmler vardır illaki diye sizinde önerilerinizi almak istedim.

Coherence, tam aradığın film.
Coherence (2013) - IMDb

Dip Not : Yavaş ilerliyor, sıkılabilirsin.
Zaten bu film üzerine bu konuyu açtım :) soru sorarken Paralel Evren filmi var onun benzeri diye sordum... bahsettiğin filmi izledim o film den sonra bu konuyu açma gereksinimi duydum... Daha önce zaman,mekan, solucan deliği konulu filmler izliyordum. Bu Paralel Evren filmin üzerine bu kategoride izlemediğim başka film var mı merak ettim :) Gerçekten beyin jimlastiği açısından gayet iyi. Önerin için teşekkürler izlemeyen arkadaşlara önerebilirim.

İzlemediysen Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) kesinlikle izlemelisin insanı ikileme düşürür ve anlayabilmek için yeniden izlemeye sürükler.

İzlemediysen Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) kesinlikle izlemelisin insanı ikileme düşürür ve anlayabilmek için yeniden izlemeye sürükler.
Önerin için teşekkürler, bu filmin fragmanını izlemiştim aslında ilk o sıra başka bir film beğenmiştim... hatırlattığınız için teşekkürler hocam. Sahurdan sonra izlerim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı