Paralel İthalat Garantisi Nasıldır?

Renovatio

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar merhaba,
Önümüzdeki birkaç gün içinde LG G3 D855 Modelini sıfır olarak almayı planlıyorum. LG Türkiye garantisi altındaki ürünlerin fiyatı çok uçuk geldiği için adıma faturalı paralel ithalat ürünü almaya karar verdim. Şu an Delta Servis ile ilgili araştırmalar yapıyorum. Çok memnun müşterileri olduğu gibi memnun olmayan müşterileri de var. Delta Servis ile ilgili bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar verilen teknik servis ile ilgili bilgilendirme yaparlarsa sevinirim.

Paralel ithalat almayın, Delta Servis kötüdür gibi açıklayıcı olmayan yorumlar atmadığınız için teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence pek bir farkı yoktur. Cihazı kontrol edersin sorun varsa 15 gün içersin de değişim talep edersin aldığın siteden. Telefon ileride bir sorun verirse geç yaparlar ama yaparlar yani. Sonuç olarak cihaz sağlam geldiyse, kronik bir sorunu yoksa garantiyi kimin verdiğinin bir önemi yok bence, ekranı kırdığında Lg Türkiye'de olsa X markalı ithalatçı firmada olsa sen ödeyeceksin o yüzden takma kafanı alacağın sitenin güvenilir, iade,iptal ve değişim garantisine bak içine siniyorsa al derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı