Parallels Desktop ile Windows 8

omfaay

Hectopat
Arkadaşlar macbook pro'ya parallels desktop ile windows 8 kuruyorum fakat arapça dilinde kuruyor bunu nasıl türkçe kurabilirim. Pc ye kurduğumda kurmadan dil soruyor ama paralel de sormadan direk arapça kuruyor.
Teşekkürler

Paralel Deskopta iken bulunduğun sistemde güncelleme al Dil paketleri - Microsoft Windows yükleme dilini buradan seçebilirsin kendin sistem dilini tamamen istediğin dile çevirebilirsin sonra denetim masasından aktif edebilirsin en kötü ihtimalle böyle yap...

Şu anlık sadece demin ki attığım linkle yetiniyoruz mac üzerinde paralel deskop tecrubem pek olmadı birşey demek zor...

Merhabalar. Ben adını hatırlayamadığım (sanırım Parallels idi) ama Bootcamp harici bir program ile windows kurmuştum.Sonrasında programı sildim. Sorun şu ki; bilgisayarımı açarken sildiğim programdan ötürü mavi ekran hatası veriyor. Başlangıç diskini seçtiğimde (açılış sesini duydugumda kullandığım tuş kombinasyonu ile) macimi açabiliyorum.

Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı