Paramızın yetmediği oyunu crack indirirsek ne olur?

Valla işin gücün yada herhangi bir gelirin yoksa korsan indir oyna, paran olursa satın alırsın. Çok takılmaya gerek yok. Zamanında bende öğrenciyken çok korsan oyun oynadım, sevdiklerimi satın alıyordum. Hatta çok eskiden oynayıp şuan oynamayacağım halde bir sürü oyun satın aldım sırf zamanında oyunu çok sevdiğim için.

CoD BO: 2'nin Steam fiyatı 120 TL ve benim de 30 liram var, crack indirirsem emek hırsızlığı sayılır mı?
İstediğin yap, ölüp gideceğiz. Zaten çoğu şirket bize türkçe dil desteği bile çıkarmıyorlar, kim Türkiye gibi bir 3. dünya ülkesini umursar ki? Öyle saça böyle tarak hesabı gibi düşün.

Bence paranın yetmediği şeyler korsan oynanmalı ama gidip'te bir oyuna fazla bir para verme bence.

Dünyanın sonu gelir cennete giremezsin. Ailenin yüzüne nasıl bakacaksın? Sakın yapma.

🤣

Bir şey olmaz.

Hiçbir şey olmaz, istediğim gibi de oynarım. Böyle deyince korsan oyun oynasam da orijinal var mesela şu an Deus es oynuyorum Steam'den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın oyun oynamak istiyorsanız parayla alın. @mr.esat Ben züppe değilim. 1 TL 2 TL'lik oyunlar alıyorum. En fazla ise 20 TL. Kul hakkına girer. Firmalar neyse çalışanlar emek veriyor. Sen şarkıcı olsan kimse albümünü almasa, sen yazar olsan ama herkes korsan kitap alsa ne hissedersin? Mesela ben RDR 2 oynamak istiyorum. Param yetmiyor oynamıyorum. Nokta!

Yeni konular

Geri
Yukarı