Paramolsun.com güvenilir mi?

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar böyle bir site duydum güvenilir midir? Para kazananlar varmış ben de internetten para nasıl kazanılır diye merak ederken bu siteyi buldum. Daha önce adını duydunuz mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha siteyi düzgün yazamayanlar, sana para mı kazandırtacak? Dolandırıcılıkta her gün yeni bir kapan konuluyor ve her gün o kapana oturacak kişiler bulunuyor. İlginç...

1633541663624.png

1633541620862.png

Evet "Hesna Özdemir" kesinlikle gerçek profil.

1633541728756.png

1633541719593.png

Hayır madem milleti dolandıracaksınız bari düzgün yazın siteyi. Şuna bak kaynak kodlarına baktıkça kanser oluyorum. :D

Kimse babasının uğruna sana para kazandırtmaz durduk yere. Bir domain ve bir hosting alıp hazır template kurup böyle dolandırıyorlar milleti. İnanma, inandırtma!

Hayır madem milleti dolandıracaksınız bari düzgün yazın siteyi. Şuna bak kaynak kodlarına baktıkça kanser oluyorum. :D

Kimse babasının uğruna sana para kazandırtmaz durduk yere. Bir domain ve bir hosting alıp hazır template kurup böyle dolandırıyorlar milleti. İnanma, inandırtma!
Peki hocam çok teşekkür ederim. Aslında ben de pek güvenememiştim ama sizlerinde yorumlarını almak istedim. Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı