Pardus USB'den Live başlatınca hata veriyor

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba USB ye yazdırdım Pardus u ve Pardus Çalışan olarak aç dedim, Pardus karşılama ekranı geliyor ve ardından buraya giriyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 2021-04-13 15.15.31.jpg
    2021-04-13 15.15.31.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba USB ye yazdırdım Pardus u ve Pardus Çalışan olarak aç dedim, Pardus karşılama ekranı geliyor ve ardından buraya giriyor. Ne yapmalıyım?
Önce [CODE lang="bash" title="Pardus" highlight="1"]startx[/CODE] komutunu deneyin ve olmazsa [CODE title="Pardus" highlight="Q"]startxfce4[/CODE] komutunu deneyin.
Ve ayrıca ISO dosyasını doğrulamış mıydınız?

Önce [CODE lang="bash" title="Pardus" highlight="1"]startx[/CODE] komutunu deneyin ve olmazsa [CODE title="Pardus" highlight="Q"]startxfce4[/CODE] komutunu deneyin.
Ve ayrıca ISO dosyasını doğrulamış mıydınız?
2. komutu denedim bulunamadı hatası verdi, hayır doğrulama yapmadım nasıl yapacağım?
@Şefik Mert hocam?

2. komutu denedim bulunamadı hatası verdi, hayır doğrulama yapmadım nasıl yapacağım?
@Şefik Mert hocam?
ISO dosyasını Windows üzerinde doğrulamak için 7-Zip isimli programı kurun, daha sonra doğrulayacağınız ISO dosyasına sağ tıklayın, gelen seçeneklerden CRC SHA seçin ve ardından SHA-256 olanı seçin. Çıkan değeri Pardus sitesindekiyle karşılaştırın veya Google'ye yapıştırıp arama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı