Paribudan Binance'ye btt aktarımı mümkün mü?

Merhaba,

Paribu hesabımdan Binance hesabıma BTT atmak istiyorum, mümkün müdür?
Neden olmasın, ikisinde de BTT var. Kripto para yatırma ile yatırabilirsin, Paribu'ya gel BTT çekme de ve Binance'da yatırma de. Binance BTT adresini alıp Paribu BTT çekme kısmına yapıştır ve gönder. Aynı ağ adresinde (TRC20-BEP20) olmasına dikkat et, ikisinde de aynı olsun. Az komisyon alan ağ adresini kullanabilirsin, ilkte deneme yap istersen daha garanti olur.
Hocam bence tl olarak çekip tekrar almak daha verimli gibi.
Paranın %5-6'sı komisyona gider o şekilde hocam

Neden olmasın, ikisinde de BTT varsa kripto para yatırma ile yatırabilirsin. Paribu'ya gel BTT çekme de ve Binance'da yatırma de. Binance BTT adresini alıp Paribu BTT çekme kısmına yapıştır ve gönder.

Paranın %5-6'sı komisyona gider o şekilde hocam
Anlıyorum, gerçekten sıkıntı bir durum. Ya feda edeceksin ya da bekleyeceksin, ki binanceye yatırıp bekleyeceksen o zararı kapatırsın diye düşünüyorum. Binance şu anda komisyon açısından en iyisi zaten👍👍

Anlıyorum, gerçekten sıkıntı bir durum. Ya feda edeceksin ya da bekleyeceksin, ki binanceye yatırıp bekleyeceksen o zararı kapatırsın diye düşünüyorum. Binance şu anda komisyon açısından en iyisi zaten👍👍
Orası öyle fakat Paribu'dan TL'ye dönüştür, parayı çek. Binance'a yatır, BTT'ye tekrar dönüştür ve parayı TL yapıp Binance'dan çekeceğin zaman da komisyon alacak. Senin dediğin şekilde yaparsa paranın yarısı gitti hocam. :) Direkt transfer yaparsa 1-2TL gibi bir fiyata geçiyor genelde.

Geri
Yukarı