Parmak izi olan bant iadede sorun yaratır mı?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar bu gün Corsair HS35 kulaklığım geldi. Meraktan kutunun üstündeki bir parmak kalınlığındaki bandını tek tarafından çıkartıp içine baktım. Sadece garanti kağıdına baktim bu arada davasına cesaret edemedim(garanti kağıdı kutu ile dışındaki plastik poşet arasında). Faka plastik poşeti geri bantlarken bant katlanmıştı. Onu ayırmaya çalışırken bandı biraz yırttım ve parmak izi kaldı. Daha sonradan o yırtık yeri makas ile kestim böyle 1-2cm bir şey. Fakat kutuya hiçbir şekilde zarar vermedim. Iade hakkım iptal olur mu?
Eğer sorun yaratacak olursa normal koli bandını ince keserek düzeltebilir miyim?

Iade etme nedenim şu: Annem aldı bana kulaklığı. Ben ona parasını vereceğimi söyledim. Aslında oyun kodunu satınca parasını verecektim lakin alacak olan adam vazgeçti. Bu gidişle satılacak gibi de durmuyor.

Kardeşim kendini satıcı ve müşteri yerine koy sana böyle bir ürün verirlerse burun kırın eder misin o derece değilse hasar yoksa sıkıntı yok.

Kardeşim kendini satıcı ve müşteri yerine koy sana böyle bir ürün verirlerse burun kırın eder misin o derece değilse hasar yoksa sıkıntı yok.

Ben satıcı nasıl hisseder nereden anlayayım ki? Küçük bir pant parçası. O kadar. Şimdi düşününce burun kırın etmez sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı