Parmak ucum koptu

1 milyon TL'lik tazminat davası açacağım.

1 milyon TL tazminatı ölen adamın ailesine vermiyorlar ama dene. Avukat zaten ne kadar talep etmenin mantıklı olacağını söyler. Okumadan falan bir yere imza atmamayı tavsiye ederim bu ara işverenlerinden gelen her şeyi iki kere düşün. İnşaAllah hakkını alırsın.

1 milyon TL tazminatı ölen adamın ailesine vermiyorlar ama dene. Avukat zaten ne kadar talep etmenin mantıklı olacağını söyler. Okumadan falan bir yere imza atmamayı tavsiye ederim bu ara işverenlerinden gelen her şeyi iki kere düşün. İnşaAllah hakkını alırsın.

Avukat söyledi zaten. 6 parmağı kopan bir abi var, oda 1.5m isteyecek, onun hiç kalıcı hasarı yok her şeyiyle dikmişler. Benim en iyi ihtimalle görsel olarak eski haline gelecek ama his olmayacak.

Merhaba, 2 hafta önce bir iş kazası geçirdim, sol orta iki parmak ucum tırnağın çok az ilerisinde koptu. Ameliyat oldum. Dümdüz yerine dikildi cerrahi bir işlem olmadı. 2. haftasındayım şu anda iyice karardı ve kurudu. İnanılmaz sert. Bu tarz bir olay yaşayan ve süreci anlatabilecek biri var mı? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Edit: Moderatör arkadaş tamam başlığı düzeltirsinde "parmak ucum koptu" ne ya?

Hocam geçmiş olsun umarım şifasını tez zamanda bulur.

Geri
Yukarı