Parti başkanlarından mesaj alıyorum

E devlet linkinden giriş yaptıktan sonra "Yeni iletişim adresi ekle" diyoruz, açılan sayfada koşulları kabul edip alt kısımdan cep telefonu numarasını yazıyoruz. Gelen onay kodunu girip onaylıyoruz. Sonrasında İleti Yönetim Sistemi adresine girip e devlet ile giriş yapıyoruz. Açılan sayfada profiliniz görüntülenecek. Alt kısımda telefon numaranızın yanında "izinleri yönet" e tıklayıp hangi firma/kurum da izinleriniz varsa görüntüleyip kaldırabilirsiniz.

Düzenleme: Mesaj ve arama izni görünmeyen üyelikler olabiliyormuş.

E devlet linkinden giriş yaptıktan sonra "Yeni iletişim adresi ekle" diyoruz, açılan sayfada koşulları kabul edip alt kısımdan cep telefonu numarasını yazıyoruz. Gelen onay kodunu girip onaylıyoruz. Sonrasında İleti Yönetim Sistemi adresine girip e devlet ile giriş yapıyoruz. Açılan sayfada profiliniz görüntülenecek. Alt kısımda telefon numaranızın yanında "izinleri yönet" e tıklayıp hangi firma/kurum da izinleriniz varsa görüntüleyip kaldırabilirsiniz.

Parti üyeliğine dair mesajlar orada gözükmüyor.

Bazen şöylede durumlar olabiliyor; artık kullandığımız çoğu numara daha önceden başkasının üzerine kayıtlı olduğundan (Numarasını değiştirmiş ya da vefat etmiş birine) özel numara almadığınız taktirde onların sistemlerinde kayıtlı numara bu olduğundan otomatik size mesaj atıyorlar.
Bana sürekli Fersat xxx adında biri olarak DenizBanktan mesaj atıyorlardı kredi falan sorgulama işlemlerimde sıkıntı yaşatıyordu bu durum çünkü telefon numaram banka kayıtlarında iki kişi üzerine kayıtlı gözüküyordu, bizzat şubeye gidip durumu düzelttirmiştim. Eğer sizi kayıt ettirmemişlerse dediğim gibi bir durum oluşmuş olabilir, birisi yanlışlıkla numaranızı vermiş veya kayıtlı birinin eski numarası olabilir.

Eğer kayıt ettirmemişlerde dediğim gibi bir durum var ise yine e-devlet üzerinden sisteme numaranızın kaydını sildirebilirsiniz ya da bu yapılmıyorsa bir gençlik kollarına gidip numarayı silmelerini isteyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı