Passengers Duvar Kağıdı

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Passengers duvar kağıdı arıyorum, aynı attığım fotoğraftaki gibi. Yani poster bastıracağım ama bulamadım, size zahmet atacağım fotoğrafın 3840x2160 olan çözünürlüğünü bulur musunuz?

Desktop 04.26.2017 - 18.26.13.01.png

Passengers yazısının üstündeki yazılar filan yani ''Levitate'' yazısı filan olamayacak. Film posteri olacak bu ise müzik posteri. Hadi bileğinize kuvvet dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Painte gir beyaz kalemle oraları kapat ?

Üstadım senin planda güzelmiş ama 4K yazmıştım oraya ayrıca sosyalde kimi kullanıcıda var bu resimlerden veya nereden bulacağını biliyor. Denk gelirde atarsa çok güzel olur.

Ayrıca bu fotoğrafı Spotify'dan aldım ekran görüntüsü ile.

Attığın resim kare verdiğin çözünürlükle uyuşmuyor. Yanları beyazmı yapcaz?

Benim attığım resim sadece bir ekran görüntüsü. Spotify'dan aldım. Ama önemli olan bu resmin 4K olanını bulmak. ''İmagine Dragons'' yazısı filan olmayacak. Sadece ''Passengers'' yazsın istiyorum bir nevi posterlik lazım.

Şaşkınım şu an. Dostum inanılmazsın! Ne kadar teşekkür etsem az var ya Allah ne muradın varsa versin. Çok istiyordum bu fotoğrafı hiçbir yerde de bulamamıştım vay be. Çok sağ ol.
Keşke daha önce görebilseydim, 2 adet fotoğrafını buldum 1080p zaten gerisi basitti. :)

Biliyorum meslek sırrı ama nasıl yaptığını söyler misin? Yada öğretir misin? Sonra çok işime yarar da. :D
Ortada pek bir sır yok aslında, google'ye arattım bir adet 1200x1200 buldum. Sonra PS ile açtığım 4K katmana attım. Orda biraz büyüttüm, sonra kız ve erkek resimlerini google'den HD buldum. Yan yana getirdim, oranları hesapladım çap durmasın diye. Son olarakta yine google amcaya passengers yazdım saydam olarak arattım, başlığı buldum cuk oturdu. Dediğim gibi sır felan yok çok basit işlemler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı