Oyun Pathfinder: Wrath of the Righteous - Commander Edition 28,62 TL!

partylikeits1941

Hectopat
Makaleler
1
Oyunun kendisi 68,70 TL fakat ''Commander Edition'' 28,62 TL. Season Pass olsun, ekstra campaign oynayayım diyen için Mythic Edition da 40,23 TL. Oyun çok uzun bir oyun süresi vadediyor, bu fiyata kaçmaz.

Pathfinder.png

Çok iyi bir fiyat diğer indirimler arasında kaynamaz umarım DOS2, Pillars of Eternity, Baldur's Gate severler kesinlikle kaçırmasın.

Fiyat düzeltildi.. param olmasına rağmen sırf dsha iyi bir şey vardır diye almadım ağlayacam resmen.
Fiyatta yanlışlık olduğu çok belliydi eğer bir daha böyle durum yaşarsanız sepeti kaydedin. Ben de dün almamıştım sepeti 72 saat kaydettiğim için daha biraz önce fiyat düzeltilmiş olmasına rağmen 28 TL olarak satın aldım.

Sepet nasıl kaydediliyor bilgi verir misiniz?
Evet arkadaşın dediği gibi kartımda para yoktu varmış gibi satın almaya çalışınca banka iletişim uyarısı veriyor ardından sepetin kaydediliyor. Eğer bakiyeniz varsa içinde para bulunmayan sanal bir kartla bile yapabilirsin bu işlemi. Sepet kaydettikten sonra sol üstte destek kısmında zaten son başarısız işlemin görülür üstüne basıp kayıtlı sepeti devam ettir dersen indirim bitse bile kaydettiğin fiyata 72 saat erişebilirsin.

Geri
Yukarı