Patriot burst 120 GB düşük hız

Firmware güncellemesi yapın ve dosya transferi yaparken olan hızlarınızı paylaşın. Ek olarak sisteminizi paylaşın, sisteminizde SATA III portu olmayabilir veya çift soket falan kullanıyorsanız bandwidth sorunu olabilir.

Firmware'yi kontrol ettim güncel gözüküyor. Kullandığım anakart ( GA-Z170-Gaming K3-EU (Rev. 1.0) | Anakart | GIGABYTE ) tüm bağlantı tiplerini destekliyor. SSD şu an SATA Express'e takılı HDD ile birlikte.
Acaba sorun şundan olabilir mi HDD'ye takılı olan güç kablosunda 3 çıkış var birisi Molex 4pin, diğer ikisi SATA Power. Ben bu SATA Power'ın birisini HDD'ye birisini SSD'ye taktım.
Öncelikle yazılımından Firmware güncellemesini kontrol edin. Ardından hız testini arkada hiçbir şey açık olmadığına emin olduktan sonra atto ile yapın.
Aşağı inip toolbox seçeneğine tıklayın, otomatik SSD'nin yazılımı iner.

Atto ile yapınca değerlerim bu şekilde çıktı bir sorun gözükmüyor sanırım.

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 57
  • sds.png
    sds.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Evet, değerlerinizi olması gerektiği gibi. Bu konuya şans eseri rastladım, mesajı sonradan düzenlediğinizden bana bildirim gelmemiş. SSD'yi hala kullanıyorsanız, memnun musunuz?

Evet, sistemime geçen gün tekrar format atıp temiz kurulum yaptım. İlk kurulumumda tam performans alamıyordum fakat şu an gayet stabil ve hızlı çalışıyor, memnunum.

Geri
Yukarı