Patriot Burst 120GB SSD değerleri nasıl?

Hocam cidden sizi yanlış bilgilendirdiğim için üzgünüm. Cidden ben de yeni fark ettim. SATA 2 olması çok güzel bir şey gerçekten, beklemiyordum. Sonuçta bilgisayarı 2010 da babam almıştı. Bu arada, dediğiniz testi başarılı bir şekilde gerçekleştirdim. Ekleri aşağıda. Programın varsayılan ayarları.
Testler güzel hocam olması gerektiği gibi. SATA 2 için muazzam değerler çıkmış. 2004 sonrası çıkan her sistem SATA 2 destekliyor merak etmeyin. :) Anakartınız destekliyor yani SATA 2'yi. 2011 sonrası çıkan sistemlerde SATA 3 destekliyor. Sizin anakartınız 2009 yılında çıktığı için normal olarak SATA 2 desteği var ve olmak zorunda zaten. SATA 1 ancak 2004 öncesi çıkan anakartlarda var. Hayırlı olsun güle güle kullanın SSD'nizi. :)

Testler güzel hocam olması gerektiği gibi. SATA 2 için muazzam değerler çıkmış. 2004 sonrası çıkan her sistem SATA 2 destekliyor merak etmeyin. :) anakartınız destekliyor yani SATA 2'yi. 2011 sonrası çıkan sistemlerde SATA 3 destekliyor. Sizin anakartınız 2009 yılında çıktığı için normal olarak SATA 2 desteği var ve olmak zorunda zaten. SATA 1 ancak 2004 öncesi çıkan anakartlarda var. Hayırlı olsun güle güle kullanın SSD'nizi. :)

Gerçekten teşekkür ederim. Beni bu kuşkudan kurtardığınız için minnettarım...
@PossibleTurco ve hocam son bir sorum var. Konuyu ilk attığımda, 3. soruyu hiç kimse cevaplamamış-dikkatini çekmemiş. Sizin bir bilginiz var mı? Ekde fotoğrafını da koydum.

Gerçekten teşekkür ederim. Beni bu kuşkudan kurtardığınız için minnettarım...
Rica ederim hocam ne demek görevimiz bu. :) Yardımcı olduğuma sevindim. Sağlık için de kuşkuya düşmenize gerek yok. 120 GB versiyonun da gördüğümüz bir durum bu. Sebebi CrystalDiskInfo'nun sağlık değerlerini TBW'ye göre hesaplaması. Bu hem doğru değil hem de saçma. Gerçek sağlık değerlerini ancak Samsung 860 Pro, WD Red, Seagate Ironwolf gibi üst düzey SSD'lerde görebilirsiniz. Bu tür giriş seviyesi SSD'lerde ancak S.M.A.R.T değerlerine bakılarak sağlık tahmini yapılabilir gerçek bir. :)

Geri
Yukarı