Patriot Burst 240 GB SSD alınır mı?

437935

Hectopat
Makaleler
1

Linkteki SSD'yi almayı planlıyorum, sizce bilgisayarımı uygulamaların açılışı ve bilgisayarın günlük kullanım hızında ne kadar etki eder? Ve SSD'yi aldıktan sonra UEFI ile hangi işletim sistemini kurmam daha uygun olur? Anakartımda sürümünü bulamadığım bir BIOS OEM Key var ve çalışıyor. Bunun sürümünü öğrenirsem ona göre Windows 10 kurabilirim belki. Peki sizin önerileriniz ve cevaplarınız neler? Ve satıcı güvenilir mi?

GPU: AMD Radeon HD7670M 2 GB, Intel HD4000 -- CPU: Intel Core i5 3210M 2,50 GHz -- 8 GB DDR3 RAM (4x2 Dual Channel, 800 MHz) -- Windows 8.1 SL X64 -- 1TB HDD -- (HP Pavilion G6-2212st)

Şu anki sistem bu ve mevcut HDD'yi CD-ROM için aparat alıp kullanır mıyım bilmiyorum.

Linkteki SSD'yi almayı planlıyorum, sizce bilgisayarımı uygulamaların açılışı ve bilgisayarın günlük kullanım hızında ne kadar etki eder? Ve SSD'yi aldıktan sonra UEFI ile hangi işletim sistemini kurmam daha uygun olur? Anakartımda sürümünü bulamadığım bir BIOS OEM Key var ve çalışıyor. Bunun sürümünü öğrenirsem ona göre Windows 10 kurabilirim belki. Peki sizin önerileriniz ve cevaplarınız neler? Ve satıcı güvenilir mi?

GPU: AMD Radeon HD7670M 2 GB, Intel HD4000 -- CPU: Intel Core i5 3210M 2,50 GHz -- 8 GB DDR3 RAM (4x2 Dual Channel, 800 MHz) -- Windows 8.1 sl X64 -- 1TB HDD -- (HP Pavilion G6-2212st)

Şu anki sistem bu ve mevcut HDD'yi CD-ROM için aparat alıp kullanır mıyım bilmiyorum.

Bende SSD alacağım şu an indirimde sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı