Patriot Burst 240GB yuvası ile beraber mi geliyor?

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Pollux 3T-10 sistemini BIOSTAR H410mh yaparak aldım. SSD olarak Bunu düşünüyorum yuvası ile beraber mi geliyor takmak için başka bir şey gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, arkadaşımın attığı dönüştürücü kaliteli. SSD için kızak genelde gelmez. Zaten yeni kasalarda yeri var. Kablo da anakartın kuyusundan çıkıyor. Sıkıntı olmaz.

Kalite oluyor tabii ama görüntü ile pek alakalı değil. Uzun süreli kullanım ile alakalı. Atıyorum X markasının dönüştürücü 3 ayda bozuldu bu ürün 1 yılda bozuldu gibi. Zaten dönüştürücüler görüntü kalitesi HDMI göre hem daha kötü hem gecikme yaratıyor.
Hmm, anladım belki 1 sene sonra 75hz ye geçebilirim bütçem kısıtlı.
Hocam, arkadaşımın attığı dönüştürücü kaliteli. SSD için kızak genelde gelmez. Zaten yeni kasalarda yeri var. Kablo da anakartın kuyusundan çıkıyor. Sıkıntı olmaz.
Pollux 3T-10 sistemini aldım bakabilirmisiniz müsait iseniz.
Ve klavye mause ve kulaklık almam gerekiyor 70 tl lik kulaklık alsam. 5 ay sonra felan değiştirebilirim. Mause ve klavyeye de 120 tl felan düşüyor ne önerirsiniz ben buldum ama yinede bir sorayım dedim. Çok iyi bir şey beklemiyorum.
Not: linkler, adlar elimde yok ürünlerin arkadaşlarım almıştı.

Amazon'dan çok uzun zaman sonra gelir diye düşünüyorum hocam.

Herkese teşekkürler. VGA to HDMI dönüştürücü önerir misiniz? (yanlış yazmış olabilirim. 😐)
Uzun zaman sonra gelmiyor hocam. Türkiye deposundan geliyor Amazon'un ürünler. Hızlı geliyor yani. Patriot Burst almayın çünkü bunun yanında çok kötü bir ürün. Bu Barracuda 120 en iyi SATA SSD'lerden birisi. 860/870 EVO, Ultra 3D, WD Blue 3D sınıfında bir SSD. DRAM barındırıyor hem de. Bu fiyattayken almalısınız bence.

Monte etmek için başka bir şey gerekli mi?
Kasa da veya anakart kutusunda vidalar olacak hocam. SSD'yi monte etmek için bir kızakta alabilirsiniz şöyle kasa da yer varsa bunun için;
Ayrıca keşke Patriot almasaydınız. Yukarıda ki yorumumu görmüşsünüzdür. Amazon artık Türkiye'de de satış yapıyor ve burada depoları var. Ürünler oradan geldiği için hızlı geliyor. Yurt dışından almıyorsunuz yani. Patriot Burst'ın herhangi bir DRAM'i olmadığından ileride başınızı ağrıtabilir. İşletim sistemi kurulunca yıpranıyorlar çünkü.

Kasa da veya anakart kutusunda vidalar olacak hocam. SSD'yi monte etmek için bir kızakta alabilirsiniz şöyle kasa da yer varsa bunun için;
Ayrıca keşke Patriot almasaydınız. Yukarıda ki yorumumu görmüşsünüzdür. Amazon artık Türkiye'de de satış yapıyor ve burada depoları var. Ürünler oradan geldiği için hızlı geliyor. Yurt dışından almıyorsunuz yani. Patriot Burst'ın herhangi bir DRAM'i olmadığından ileride başınızı ağrıtabilir. İşletim sistemi kurulunca yıpranıyorlar çünkü.
Daha almadım aslında ama forumda önerilern bir kart ve bütçemde çok yok. Vga to hdmı dönüştürücü öneriniz varmı hocam.

Daha almadım aslında ama forumda önerilen bir SSD ve bütçemde çok yok. VGA to HDMI dönüştürücü öneriniz var mı hocam?
Yani hocam Patriot Burst 250 TL benim önerdiğim Seagate Barracuda 120'de 288 TL. Bütçe artarsa alın Barracuda 120'yi. Ben de kullanıyorum çok memnunum.

VGA to HDMI dönüştürücüler pek sağlıklı çalışmaz ama bunu önerebilirim;

Yeni konular

Geri
Yukarı