Patriot Burst 960GB iyi midir?

Fantastik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu ürünü satın almayı düşünüyorum ancak iyi midir? Şu an laptopumda Adata SU630 var ve zaman zaman çalışma problemleri oluyor. Sanırım kronik bir arızaymış. Garantiye göndermek istemiyorum açıkcası çünkü 14 gün falan bilgisayarsız kalırsam işlerim aksayacak kendim F/P olarak en uygun şekilde halletmek istiyorum. Alternatiflere de açığım.

Aynı markanın bu modeliyle arasında çok fark var mıdır veya bilinen kronik sorunu var mıdır?

Bu iki ürünü de takip ediyorum ancak bana pahalı geldiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patriot Burst fiyatına göre güzeldir, 2. sistemimde kullanıyorum. Ama elbette bir Samsung 870 QVO değil. İndirim kovalarsanız Samsung çok daha iyi bir tercihdir.

Evet şuan sistemin 250gblık Samsung'un aynı modelini kullanıyorum çok memnunum ancak bütçemi bir tık aşıyor gigabyte sık sık indirime girebiliyor. Samsung'un indirimine denk gelmedim henüz.

Ek olarak: Gigabyte üzer mi bir bilginiz var mı?

Ek olarak 2: @Strider0628 burst modelinde herhangi bir rahatsızlığın var mı acaba?

Evet şuan sistemin 250gblık Samsung'un aynı modelini kullanıyorum çok memnunum ancak bütçemi bir tık aşıyor gigabyte sık sık indirime girebiliyor. Samsung'un indirimine denk gelmedim henüz.

Ek olarak: Gigabyte üzer mi bir bilginiz var mı?

Ek olarak 2: @Strider0628 burst modelinde herhangi bir rahatsızlığın var mı acaba?
Yok hocam dediğim gibi 2. sistemimde Windows yüklü olarak kullanıyorum. HD Tune, Crystal Disk info gibi programlarda ufak tefek testler yaptım, hepsinde başarıyla geçti. Şu anlık beni tatmin ediyor, memnunum diyebilirim. O fiyata üzmez. Ama attıklarınız arasında cidden bütçe varsa, Samsung almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı