Patriot Burst SSD montajı

Hacışakirbey

Kilopat
IMG_20201215_232118.jpg

Arkadaşlar Patriot Burst 120GB SSD alacağım. Merak etmeyin, kronik sorunlu değil :D. Neyse, bu vidalar montaj için uygun mudur? Ve 2 vida SSD'yi dikey takmak için, kasanın içine bakıldığında dikdörtgen olarak gözüküyor.

Not: Resimdeki vidalar kasanın yan kapağının vidalarından biri.

Eki Görüntüle 782749

Arkadaşlar Patriot Burst 120GB SSD alacağım. Merak etmeyin, kronik sorunlu değil :D. Neyse, bu vidalar montaj için uygun mudur? Ve 2 vida SSD'yi dikey takmak için, kasanın içine bakıldığında dikdörtgen olarak gözüküyor.

Not: Resimdeki vidalar kasanın yan kapağının vidalarından biri.

Vidaların fotoğrafını atabilir misiniz?

Vidaların fotoğrafını atabilir misiniz?

Hocam mesajda vardı ama :).

Ben 2 adet küçük vida ile dikey taktım, kasadan çıkan vidalardan.

Hocam benim kasanın içinden bir şey çıkmadı :(. Kasam Dark argon 400W.

Attığınız vida SSD montajlamak için uygun değil.

Peki hocam sağ olun. SSD montajı için uygun vidaları nereden temin edebilirim acaba?

Son düzenleme:

Hocam benim kasasın içinden bir şey çıkmadı :(. Kasam Dark argon 400W.

Peki hocam sağ olun. SSD montajı için uygun vidaları nereden temin edebilirim acaba?
Anakartınızın kutusundan ya da kasanızın içinden çıkan vidalarda uygun vida bulabilirsiniz hocam, olması gerekli.

Ben kendi kasamı 2. el almıştım ve hiç vida yoktu içinde. Bir bilgisayarcıya gittim adam sağ olsun bedavaya verdi fazla fazla vida. Bilgisayarcılarda bol bol bulunuyor. Oralardan alabilirsin.

İstersen hangi vida yı takcağının fotosunu atayım DC'den. Bir de elektronikçilerden bulabilirsin.

Anakartınızın kutusundan ya da kasanızın içinden çıkan vidalarda uygun vida bulabilirsiniz hocam, olması gerekli.

Hocam M.2 SSD slotu olmadığı için içinden bir vida çıkmadı. Kasanın içinde de maalesef yok :(.

Ben kendi kasamı 2. el almıştım ve hiç vida yoktu içinde. Bir bilgisayarcıya gittim adam sağ olsun bedavaya verdi fazla fazla vida. Bilgisayarcılarda bol bol bulunuyor. Oralardan alabilirsin.

Peki hocam. Oturduğum bölgedeki bilgisayarcılara sorup bir şansımı deneyim :).

Geri
Yukarı