Patriot P210 sistem 40 saniyede açılıyor

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Cihazda Patriot P210 256 GB SSD bulunuyor. Yeniden başlattığımda açılana kadar 40 saniye geçiyor. Lenovo logosunda 20 saniye takılıyor ve 18-20 saniyede Windows ekranında bekliyor. Cihaz UEFI ile formatlandı.

Aldığım SSD değerleri: 420 MB/S - 300 MB/S.

BIOS ayarlarım:
  • UEFI: Enabled
  • Fast Boot: Enabled
  • Secure Boot: Disabled
  • SATA Type: AHCI
Sistem Özellikleri:
  • i5-8250U
  • GT 940MX
  • 4 GB 2400MHz RAM
  • 256 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
10 gün falan oldu Amazondan satın aldım. Öyle 100MB kaybı falan çok takmıyorum hocam.
Hocam neden 100MB kaybın olsun ki? Sıfır aldığın ürün aldığından performanssız çıkıyor veya çabuk performans kaybediyor. Takmaman garip paranla rezil olmak gibi bir şey bu. Ben olsam çoktan iade ederdim.

Hocam neden 100MB kaybın olsun ki? Sıfır aldığın ürün aldığından performanssız çıkıyor veya çabuk performans kaybediyor. Takmaman garip paranla rezil olmak gibi bir şey bu. Ben olsam çoktan iade ederdim.
Kullanılmış ürünü nasıl iade alsınlar hocam? Kutusuda yırtıldı zaten çünkü başka türlü kutudan çıkmıyordu o şekilde tasarlamışlar.
Her neyse hocam. Ürünü zaten ucuza 230 TL gibi bir fiyata aldım. Sorun SSD'de değil çünkü başka bir cihazda bu SSD ile denediğimde 10-11 saniye sürüyordu.

Kullanılmış ürünü nasıl iade alsınlar hocam? Kutusuda yırtıldı zaten çünkü başka türlü kutudan çıkmıyordu o şekilde tasarlamışlar.
Kullanmadan nasıl bileceksin hocam kahin misin? Dış görünüşüne göre sağlam olup olmadığı anlaşılmıyor sonuçta. İade talep edersen alırlar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı