Patriot RAM yanlış pakette ve açılmış bir şekilde geldi

TheThug

Picopat
Arkadaşlar az önce RAM siparişim geldi.

Fakat gelen üründe koruyucu ambalaj falan hiçbir şey yok.

Tek 8 GB RAM gelecekti gelen paket 2x8 GB RAM'lik fakat teki alınmış RAM'in kutusu da daha önce açılmış normal mi sizce?

Satıcı: Hepsiburada
Fotoğraf;

Dosya Ekleri

• tmp-cam-7421491759702302805.jpg
    tmp-cam-7421491759702302805.jpg
    188,2 KB · Görüntüleme: 86
Kutuda 8 GB yazıyor. 8x2'lik paketten teki alınmamış yani. Bu videoda da kutuda koruma bandı yok. Korkmanıza gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek 8 GB RAM gelecekti gelen paket 2x8 GB RAM'lik fakat teki alınmış RAM'in kutusu da daha önce açılmış normal mi sizce?

Fotoğraf;
Oww. Herhangi bir satıcı ismi yazıyordur, ayrıca iade etme hakkınız var dolandırıcılık bu.

Fotoğraf;
Tabii ki normal değil. Keşke kargocuya tutanak tuttursaydınız ilk başta. Neyse tutanak yoksa HB'ye iade talebinde bulunun. Reddederlerse Tüketici Hakem Heyeti var. (Kusura bakma 8GB yerine 8x2 anladım.)

Son düzenleme:
Oww. Herhangi bir satıcı ismi yazıyordur, ayrıca iade etme hakkınız var dolandırıcılık bu.
Tamam işte, adamlar 2'li paketten birini çıkarmışlar. Bu kadar.
Tabii ki normal değil. Keşke kargocuya tutanak tuttursaydınız ilk başta. Neyse tutanak yoksa HB'ye iade talebinde bulunun. Reddederlerse Tüketici Hakem Heyeti var.
Normal değil. Ellerindeki stoğu eritmek için akıllılık etmişler güya. İçinize sinmiyorsa iade oluşturabilirsiniz.

İkili paketten falan çıkarılan bir şey yok. Kutunun üstünde 8x2 yazmıyor ki. 8 GB yazıyor direkt.

Tamam da ben sadece 1 adet RAM aldım neden kapalı kutuda 1 adet göndermek yerine kutusu açılmış gönderiyorlar onu sordum normal mi diye?

İçinden 1 tanesinin alınma gibi bir durum yok 2*8'lerin kutusu böyle oluyor sizdekinde 8 GB yazıyor içinden 1 adet RAM'i almış olsalardı bu kutuda gelirdi size de, bazı markalar bu şekilde kutu üretiyor.

Dosya Ekleri

• Patriot-Viper-DDR4-Memory-Box-Front.jpg
    Patriot-Viper-DDR4-Memory-Box-Front.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı