Pavilion Dv6-6120 Mac OS X Sürücü Yükleme

• Konuyu başlatan Pekcan Mecit
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
P

Pekcan Mecit

Ziyaretçi
Pavilion Dv6-6120 dizüstüme mac os x mountain lion yükledim fakat aşağıdaki donanımlarım çalışmadı yardımlarınızı bekliyorum.

Ses Kartı -IDT 92HD81B1X @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller -- Intel Cougar Point HDMI @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller
Ekran Kartı - Radeon HD 6770M
Wireless Adaptörü -Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1030 -- Tp Link Tl-WN7200ND
USB 3.0
Mouse Pad - 2 parmak ve 3 parmak

Hahahaha dene bakalım mavericks... Daha tam sürüm değil geliştirici sürümü birsürü eksiklik var onda..

Aynen abi sanal olarak kullandımda vazgeçtim :D Ama bana şu wifi kerneli lazım ya tamamen geçmek istiyorum mac os xe :D

- - - Güncellendi - - -

Hahahaha dene bakalım mavericks... Daha tam sürüm değil geliştirici sürümü birsürü eksiklik var onda..

Abicim desteklerin için çok teşekürler en önemlisi bolca araştırmayı ve ingilizcemde geliştirmeme yardımcı oldun :matrix:
Wifi sorununuda hallettim :cool: Artık tamamen Mountain Liona geçiyorum diğer sorunlarıda orda çözmeye çalışcam ama gene yardımlarını eksik etme ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı