Pay to Win olmayan oyun önerisi

Farkettiysen Türk sunucularını önermedim. Yazdığımdan sadece “Zula” kelimesini alıyorsun. Avrupa sunucularına bakmanı tavsiye ederim.

Aynen ciddi?
Oyun aynı oyun, sunucu farklı diye esyalar mı değişiyor? Yani oyun p2w olmaktan çıkmıyor normalden tek farkı avrupa sunucusu olması. Bir de haklıymış gibi cevap yazman iyi güldürdü.

Oyun aynı oyun, sunucu farklı diye esyalar mı değişiyor? Yani oyun p2w olmaktan çıkmıyor normalden tek farkı avrupa sunucusu olması. Bir de haklıymış gibi cevap yazman iyi güldürdü.
Yazdıklarımı düzgün okuyun. Ve evet oyun ve eşyalar aynı fakat Türkiye sunucusunda sadece Zula Altını ile alınan eşyalar orada Zula Parası ile alınabiliyor. Yani tam olarak P2W sayılmaz.

Fark şu dostum; Türkiye sunucusunda para yatırıp aldığın silahları orada oyunda kendin kazandığın Zula Parası denen şeyle alabiliyorsun. Bunu anlamak gerçekten bu kadar zor mu?
Kardeşim benim, millet seni anlıyor da sen milleti anlamıyorsun. Tutturmuşsun "oyunda kendin kazandığın Zula Parası"diye.
P2W işte. Ben gerçek parayı basıp istediğim silahı direk alırken sen benim gerçek parayla aldığım silahı oyunda saatlerini harcayarak alabiliyorsun ancak. Yani P2W ama çok değil demen biraz saçma :)

Kardeşim benim, millet seni anlıyor da sen milleti anlamıyorsun. Tutturmuşsun "oyunda kendin kazandığın Zula Parası"diye.
P2W işte. Ben gerçek parayı basıp istediğim silahı direk alırken sen benim gerçek parayla aldığım silahı oyunda saatlerini harcayarak alabiliyorsun ancak. Yani P2W ama çok değil demen biraz saçma :)
Dediğin gibi aynen. O şekil P2W işte. Fakat Türkiye sunucusunda öyle bir seçenek dahi yok. İyi niyetli olarak önerdim. Diğerleri dalga geçer gibi yazmasa orun olmayacaktı. Ayrıca onlar “Aynı” diye diretmese ben de zula parası diye diretmezdim. Farkını sordular söyledim defalarca. Her neyse uzamasın daha fazla.

Dediğin gibi aynen. O şekil P2W işte. Fakat Türkiye sunucusunda öyle bir seçenek dahi yok. İyi niyetli olarak önerdim. Diğerleri senin gibi düzgün ve dalga geçer gibi yazsa sorun olmayacaktı. Ayrıca onlar “Aynı” diye diretmese ben de zula parası diye diretmezdim. Farkını sordular söyledim defalarca. Her neyse uzamasın daha fazla.
Sorun yok iyi niyetli olduğunu düşündüğüm için yazdım zaten :)

O oyun da çok sıkıcı. Ben aldım Rus geliyor oyunu mahvediyor. İade talebi oluşturdum.
Rus geliyor mahvediyor derken :D. Şöyle diyim 1 saate anlayamazsın oyunu çünkü rank sistemi var yeni başlayan herkes 20 rank olduğundan sende yenilerle oynuyorsun ne yapacağını bilmiyor kimse. Ben rank 3 üm şuan rus veya alman geliyor genellikle normal oynuyoruz. Arkadaşımın oyundan tanıştığı ruslarda var onları çağırıyoruz bazen vs. erken karar verme yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı