PayByme Kartım Hala Gelmedi

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
rv227.jpg
Geçen hafta cumartesi verdim siparişi hala gelmedi. Mesaj attım siteye iki kere cevap gelmedi.

Gelir merak etme yoğunluktan kaynaklı olabilir veya kargo gelip evde buladım deyipte geri gitmiş olabilir telefon açıp sormanız daha iyi olur.

Kart geldi arkadaşlar az önce konu kapanabilir. Kapanmadan bir sorum daha var garanti bankası hesabından karta direk para aktarabilirmiyim? Yoksa bankaya mı gitmem lazım?

Kart geldi arkadaşlar az önce konu kapanabilir. Kapanmadan bir sorum daha var garanti bankası hesabından karta direk para aktarabilirmiyim? Yoksa bankaya mı gitmem lazım?

Sadece Denizbank ATM'lerden yükleme yapabiliyorsun diye biliyorum. Sitede başka bir yükleme aracı yazdığını görmedim.

Valla adamlar Facebook yorumlarına bile cevap yazıyorlar baya ilgileniyorlar benim gördüğüm kadarıyla. Zaten genelde sıkıntılar aras kargo tarafından çıkıyor ona da yapacakları bir şey yok gibi...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı