Paycell aylık kullanım ücreti

M00D

Picopat
Yer
TEİ TESİSLERİ
Merhaba, Paycell kartım var, aylık 1 TL kesiyor. Normalde her ay Zula'dan ve Steam'dan alışveriş yapıyordum, bu ay sadece Steam yaptım ve bu ay 1 TL kesmedi. Steam indirimlerin son günü Assetto Corsa alacağım, numara benim değil. Akşam keser mi hattın sahibine, keserse kötü olur. Bugün yükledim 20 TL ondan falan kesti mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam gibi yerlerden alışveriş yaparken ek olarak 7 TL'de 'mobil ödeme bedeli' kesiyor ve siz bunu iptal etmediğiniz sürece aylık olarak yenileniyor.

Böyle bir şey olduğuna emin misin. Sadece komisyon alıyor 7 TL görmedim de.
Böyle oluyor. İlk kez geçen Steam indiriminde Paycell ile alışveriş yapmıştım. Paycell sanal kartıma 10 TL'yi Turkcell faturama yansıtarak aktardım ve 10 TL'ye harcamamı yaptım. Ardından, 50 TL gelecek olan fatura 57 TL oldu çünkü 'Turkcell Premium Mobil Ödeme' bedeli kesti ve bu hizmeti iptal etmediğim sürece de aylık olarak yenilendi.

Böyle oluyor. İlk kez geçen Steam indiriminde Paycell ile alışveriş yapmıştım. Paycell sanal kartıma 10 TL'yi Turkcell faturama yansıtarak aktardım ve 10 TL'ye harcamamı yaptım. Ardından, 50 TL gelecek olan fatura 57 TL oldu çünkü 'Turkcell Premium mobil ödeme' bedeli kesti ve bu hizmeti iptal etmediğim sürece de aylık olarak yenilendi.

Steam gibi yerlerden alışveriş yaparken ek olarak 7 TL'de 'mobil ödeme bedeli' kesiyor ve siz bunu iptal etmediğiniz sürece aylık olarak yenileniyor.

Hiç kesmedi bende fiziksel var hiç 7 çekmedi bir her ay çekiyordu 1 TL çekmedi onu da işlemlerde yok.

Sanırsam sizin ki fiziksel olduğu için. Sanal olanı 'pişmanlıktır' bence.
7 TL ödeme olayı premiumda var(Mobil ödemenin de dahil olduğu). Yani sanal karttan Steam alışverişi yapsan onu kesmemesi lazımdı aslında. Benim de kafamı karıştırdın :) Sen Steam alışverişinde direkt Paycell kart bilgilerini kullanıp mı alışveriş yaptın(VİSA olarak)?

Geri
Yukarı