Paycell vs Tosla

MaviEkran126

Hectopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium T3400 2.16 Ghz. NVIDIA GeForce 9300M GS Windows 10 2016 LTSB.
Arkadaşlar, bunlardan hangisi daha iyidir? (Papara yazmayın)

Tosla'dan uzak dur. Paycell kullanmak istemezsen de PeP kullanabilirsin.
Papara yazmayın demişsin ama Papara Lite kartları doğrulama gerekmeden kullanabilirsin 5 TL ücretle alıyosun kartı etkinleştirince 5 TL hesabına iade ediliyor. D&R Carfour SA vb. yerlerde satılıyor.

Papara yazmayın demişsin ama Papara Lite kartları doğrulama gerekmeden kullanabilirsin 5 TL ücretle alıyosun kartı etkinleştirince 5 TL hesabına iade ediliyor. D&R Carfour SA vb. yerlerde satılıyor.

Dostum onun asıl sorunu şu 25 bin TL'lik cezalar.

Hocam Tosla'da şöyle bir şey var doğrulamayı halledebilmek için çok basit bir yöntem isterseniz videosunu youtube'da paylaşabilirim ben yöntemi bizzat denedim işe yarıyor.
Dostum onun asıl sorunu şu 25 bin TL'lik cezalar.
25K'lık cezalardan kastınız nedir peki?

Hocam Tosla'da şöyle bir şey var doğrulamayı halledebilmek için çok basit bir yöntem isterseniz videosunu YouTube'da paylaşabilirim ben yöntemi bizzat denedim işe yarıyor.

25K'lık cezalardan kastınız nedir peki?

Son zamanlarda Papara her şey için alet oldu. Ondan kaynaklı ufak bir sorunda 26 bin TL çakıyorlar.

Durduk yere çekmiyorlar kart kiralayanlara ceza veriyorlar gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Peki bu kart kiralama olayı nedir anlamadım niye kiralatsınki kartı?

Geri
Yukarı