Paycell'den alınan şüpheli mesaj

restasis123

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben Paycell kartını faturama yansıtacak şekilde kullanıyorum. Bu sabah durduk yere
kartini Paycell'in guvenli altyapisina kaydetmek icin onay verdin. Artik Paycell'in gecerli oldugu her yerde kart bilgilerini girmene gerek kalmadan odemeni yapabileceksin.” diye bir mesaj aldım hiçbir şeye onay vermedim. Dün gece sadece işlem yaptım. Neyse hemen Paycell müşteri hizmetlerini aradım fakat içimi rahatlatacak bir şey söylemediler mail atın vs. biraz kaygılandım böyle bir mesaj alan var mı ne yapmam gerek.

Merhaba ben Paycell kartını faturama yansıtacak şekilde kullanıyorum. Bu sabah durduk yere
kartini Paycell'in guvenli altyapisina kaydetmek icin onay verdin. Artik Paycell'in gecerli oldugu her yerde kart bilgilerini girmene gerek kalmadan odemeni yapabileceksin.” diye bir mesaj aldım hiçbir şeye onay vermedim. Dün gece sadece işlem yaptım. Neyse hemen Paycell müşteri hizmetlerini aradım fakat içimi rahatlatacak bir şey söylemediler mail atın vs. biraz kaygılandım böyle bir mesaj alan var mı ne yapmam gerek.
Sadece sizin başınıza gelen bir şey değil. Arkadaşıma da aynısı olmuştu, Turkcell arada müşterisini dinlemeden kafasına göre işler yapabiliyor. Müşteri hizmetlerinin size yardım etmesi gerekirdi. Biraz sert konuşun.
Onun dışında ŞikayetVar üzerinden talep açabilirsiniz.
Bu konu hakkında açılan bir kaç konuyu paylaşayım:
1, 2

Merhaba ben Paycell kartını faturama yansıtacak şekilde kullanıyorum. Bu sabah durduk yere.

O SMS bir kartı Paycell uygulamasına kayıt edersen geliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı