Çözüldü Payday 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Karpy

Femtopat
Daha fazla  
Payday 2'ye Steam üzerinden giriyorum ilk 3 sinematiği izliyorum fakat ardından oyun açılmıyor. Arka plandan gelen sesleri duyabiliyorum ama görüntü ekranıma düşmüyor.

Çözüm

Umarım doğru yapmışımdır.
Monitörü farklı bir kablo ile ekran kartına bağladım, sorunum çözüldü. Teşekkür ederim her şey için.
Payday 2'ye Steam üzerinden giriyorum ilk 3 sinematiği izliyorum fakat ardından oyun açılmıyor. Arka plandan gelen sesleri duyabiliyorum ama görüntü ekranıma düşmüyor.
Steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneği var onu bir dene. Olmazsa oyunu dosya konumundan aç eğer bir hata varsa orda gösterir.

Oyun dosyalarını doğrulamayı dene. Bu kadar detay ile ancak bunu söyleyebilirim.

Bunu denedim ayrıca silip tekrar yükleme de yaptım.
Sisteminizi yazar mısınız?

Process Monitor ile rapor vermeyi deneyebilirsiniz.

Dosyaları doğrulayabilirsiniz.

Intel i5 işlemci 10. Nesil, RX550 ekran kartı, 8 GB ram, Windows 10
Steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneği var onu bir dene. Olmazsa oyunu dosya konumundan aç eğer bir hata varsa orada gösterir.

Dosya konumundan da açtım bir hata göremedim.

Bunu denedim ayrıca silip tekrar yükleme de yaptım.

Intel i5 işlemci 10. nesil, RX550 ekran kartı, 8 GB RAM, Windows 10.

Dosya konumundan da açtım bir hata göremedim.

Umarım doğru yapmışımdır.
Monitörü farklı bir kablo ile ekran kartına bağladım, sorunum çözüldü. Teşekkür ederim her şey için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı