Payday 2 modlar hile sayılır mı?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Ben aim modu kurmak istiyorum fakat üstüme "cheater" yazacak diye korkuyorum. Sizce yazar mı?

Bir de oyunda hile koruması yok diyorlar. Mod yapınca cheater yazarsa Steam'de beni etkiler mi?

Elinizde olmayan DLC silahlarını kullanırsanız, DLC'sini almadığınız kontraktları hostlarsanız veya bomba spamlarsanız sizi hileci olarak diğer oyunculara taglar. Hileyi kapatınca da bu tag gider.

Etkilemez, oyunda hile yapmak sizi sadece community'den banlatabilir.
Community'den banlatabilir derken ? Oyunda çoğu kişi (DLC alanlar hariç) herkes DLC hilesi yapıyor. DLC hilesi Mod menü`de olduğu için onun yanında diğer hilelerde geliyor (WH,AİMBOT VB.). Arada sıkılınca herkes wh aimbot gibi hileleride kullanıp oynuyor. Bu zamana kadar hiç kimsenin bu yüzden ban yediğini görmedim. Üstüne Cheater yazsa bile Steam`da etkilemez.

En son DLC hileleri çok kolay yapılıyordu. Sonra baya değişmişti. Nasıl yüklendiği hakkında bilgilendirir misiniz ?

Community'den banlatabilir derken ? Oyunda çoğu kişi (DLC alanlar hariç) herkes DLC hilesi yapıyor. DLC hilesi Mod menü`de olduğu için onun yanında diğer hilelerde geliyor (WH,AİMBOT VB.). Arada sıkılınca herkes wh aimbot gibi hileleride kullanıp oynuyor. Bu zamana kadar hiç kimsenin bu yüzden ban yediğini görmedim. Üstüne Cheater yazsa bile Steam`da etkilemez.
Community Grouplardan banlanabilirsiniz demek istemiştim.

Sanırım yanlış bilgi.

Teşekkürler o zaman modu yükleyeceğim.
Hile yaptığınız için üstünüzde Cheater yazar bu da oyun senin hile yaptığını biliyor demek. Üstüne Cheater yazmak yerine direk Ban verirlerdi diye düşünüyorum. Ban olarak sadece lobilerden kicklenebilir ve ya Banlanabilirsiniz. Ayrıca girdiğiniz lobiyi kuran kişinin ''Hilelere izin ver'' gibi birşey olması lazım ona tik atması gerek. (Hilelere izin ver olayını yanlış hatırlıyor olabilirim.)
En son DLC hileleri çok kolay yapılıyordu. Sonra baya değişmişti. Nasıl yüklendiği hakkında bilgilendirir misiniz ?
Youtube`da bunun hakkında tonlarca video var. Elbet bir tanesi çalışıyordur.

Hile yaptığınız için üstünüzde Cheater yazar bu da oyun senin hile yaptığını biliyor demek. Üstüne Cheater yazmak yerine direk Ban verirlerdi diye düşünüyorum. Ban olarak sadece lobilerden kicklenebilir ve ya Banlanabilirsiniz. Ayrıca girdiğiniz lobiyi kuran kişinin ''Hilelere izin ver'' gibi birşey olması lazım ona tik atması gerek. (Hilelere izin ver olayını yanlış hatırlıyor olabilirim.)

Youtube`da bunun hakkında tonlarca video var. Elbet bir tanesi çalışıyordur.
O tuş hiçbir işe yaramıyor, hile kullananlar hilelerini gizleyebiliyorlar ve moda izin vermeyen odalara katılabiliyorlar.
Sanırım yanlış bilgi.

Teşekkürler o zaman modu yükleyeceğim.
Değil ama Community Group'tan ban yemeniz de çok önemli değil, bomboş bir yer orası.

Geri
Yukarı